AKTUALNOŚCI

09.08.2017
"Speeder lubi prędkość, a jego prowadzenie jest zaskakująco zwinne" - pisze popularny australijski portal BikeExchange. Rower jest chwalony także m.in. za komfortową geometrię i dobór komponentów zwiększający wszechstronność tego modelu.
Speeder 100 polecany przez BikeExchange
09.08.2017
"Szosówki stawiające mniejszy opór aerodynamiczny stają się coraz bardziej popularne, a nowa Merida Reacto udowadnia, że stają się również coraz bardziej uniwersalne" - pisze bikeWorld.pl.
bikeWorld.pl o nowym Reacto
04.08.2017
– Z każdym dniem nabieram większej pewności siebie – mówi Vincenzo Nibali, który zamierza walczyć dzisiaj o wygraną w Tour de Pologne. – To będzie ekscytujący finał – podkreśla kapitan grupy Bahrain-Merida. Do lidera wyścigu, Dylana Teunsa, traci 25”. Na wczorajszym 6. etapie zwycięzca wszystkich trzech wielkich tourów pokazał, że jego forma rośnie.
Nibali przed ostatnim etapem TdP: "to będzie ekscytujący finał"
01.08.2017
"Już teraz nie wyobrażam sobie wybrać i kupić roweru bez co najmniej 90 minut testów w terenie" – pisze autor blogu bikeMag. Przedstawiamy jego wrażenia z testów Meridy.
Testy Meridy wg uczestnika: "mogą zmienić zdanie"
29.07.2017
Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć oraz materiałami video z prezentacji grupy Bahrain-Merida przed Tour de Pologne. Dzień przed rozpoczęciem wyścigu odbyła się ona na Rynku Głównym w Krakowie. O dobry wynik w Tour de Pologne zamierza walczyć Vincenzo Nibali, lider ekipy Meridy.
Prezentacja Bahrain-Merida przed Tour de Pologne [video]