AKTUALNOŚCI

26.06.2017
Global Cycling Network przedstawia szczegóły Scultury, na której w Giro d’Italia startował Enrico Gasparotto z grupy Bahrain-Merida.
Scultura Bahrain-Merida - zobacz szczegóły [video]
23.06.2017
Gunn-Rita Dahle Flesjaa już w niedzielę powalczy o swoje 7. mistrzostwo świata w maratonie MTB i 11. mistrzostwo świata w ogóle. Norweżka wygrała trzy ostatnie wyścigi, m.in. o mistrzostwo kraju. – Wierzę w swój mocny dzień w Singen – mówi przed walką o tytuł najlepszej na świecie.
Gunn-Rita w formie przed mistrzostwami świata
22.06.2017
„Merida Big.Nine 4000 to jeden z najlepszych hardtaili do marartonu i XC w budżecie około 8 tys. zł” – pisze bikeWorld.pl. „Jedna z najlepszych i najlżejszych ram, którą dopełnia idealnie skrojona geometria, a do tego racjonalne i uniwersalne wyposażenie. Cud miód i orzeszki” – czytamy. Wg portalu rower posiada „całą masę charakteru znanego z najwyższych ściganckich modeli”. 
Big.Nine 4000 - jeden z najlepszych wg bikeWorld.pl [video]
21.06.2017
– Można się poczuć jak na prawdziwym wyścigu, gdy mechanik przygotowuje rower przed startem. Wszystko wśród ludzi, dla których rower jest ważną częścią życia – mówi Michał, uczestnik niedawnych testów Meridy w Krakowie. – Pierwszy raz miałem do czynienia z rowerami z takiej półki i jestem nimi oczarowany – podkreśla Marcin, jeden z testerów.
Testerzy oczarowani raz jeszcze
20.06.2017
– W dobrym stylu zdobyliśmy medale, a co najważniejsze dziewczęta są zadowolone ze swojej jazdy – mówi Dariusz Skupień, trener Cykloklasy Merida, pierwszych w Polsce klas kolarskich dla dziewczyn na poziomie szkoły podstawowej. Dzięki stałym postępom dziewczyny z Rydułtów osiągają świetne wyniki. – Poziom wśród nich jest bardzo wyrównany i każda z nich jest gotowa do walki o najwyższe laury.
Świetna wiosna Cykloklasy Merida