AKTUALNOŚCI

22.03.2017
Vincenzo Nibali i inni zawodnicy Bahrain-Merida spędzili ostatnio wiele godzin w tunelu aerodynamicznym w Mediolanie. Kolarzom i inżynierom Meridy towarzyszyli specjaliści od aerodynamiki z Formuły 1. Wszyscy mieli jeden cel: zmniejszyć opory powietrza w perspektywie nadchodzących etapów z jazdą na czas, głównie w wielkich tourach.
Bahrain-Merida poprawia aerodynamikę
22.03.2017
„Maria napisała do mnie, by upewnić się, czy pomimo paskudnej pogody jedziemy przetestować rowery. Oczywiście potwierdziłam. Taka pogoda nie może nam przecież popsuć planów!” - pisze Daria Skrzypek, uczestniczka ostatnich testów Meridy w Poznaniu. Jak ocenia rowery i całe wydarzenie?
Testy Meridy oczami uczestniczki
21.03.2017
Przedstawiamy relację z testów Meridy, które odbyły się w dniach 18-19 marca w  Poznaniu. Mobilne Centrum Testowe pozwoliło wielu osobom sprawdzić na trasie nasze najlepsze rowery górskie i szosowe.
Obejrzyj relację z testów w Poznaniu [video]
20.03.2017
- Mam bardzo pozytywne wrażenia, mimo że pogoda nie była najlepsza. Cały czas jechałem z uśmiechem na twarzy - mówi Klaudiusz Hajdenrajch, jeden z uczestników testów Meridy w Poznaniu. Ciężarówka wypełniona najlepszymi modelami jednej z czołowych marek rowerów świata rozpoczęła w miniony weekend swój objazd kraju.
Testy Meridy ruszyły w Poznaniu
17.03.2017
– Sonny Colbrelli pokazał w Paryż-Nicea, że jest w wysokiej formie. Oprócz niego mamy innych zawodników, którzy mogą się pokusić o dobry wynik – mówi Alberto Volpi, dyrektor sportowy Bahrain-Merida, przed wyścigiem Mediolan-San Remo. Czy mocny Colbrelli pokona głównych faworytów superklasyku?
Grupa Bahrain-Merida głodna sukcesu w Mediolan-San Remo