AKTUALNOŚCI

17.01.2018
Reacto Disc 8000-E zdobyło prestiżową nagrodę Deisgn & Innovation 2018. - Jeśli chodzi o jazdę, po prostu odstawia konkurencję - czytamy w uzasadnieniu werdyktu. Wydał go zespół dziennikarzy i przedstawicieli branży rowerowej na podstawie wielogodzinnych testów.
Nagroda Design & Innovation 2018 dla Reacto [video]
16.01.2018
- Czuję, że będę miał w tym sezonie lepsze wsparcie - mówi Vincenzo Nibali. Jego grupę Bahrain-Merida wzmocnili m.in. Domenico Pozzovivo i Gorka Izagirre, wielu kolarzy ekipy wraca do startów po kontuzjach. Nie zmienia się sprzęt grupy i jej niekwestionowany lider, który chce w tym roku ponownie wygrać Tour de France.  
Grupa Bahrain-Merida mocniejsza w nowym sezonie
15.01.2018
Zespół projektantów Meridy to wiele różnych osób, które mają jeden cel - stworzyć jak najlepszy rower. Dział badawczo-projektowy marki ma ogromny wpływ na to, w którym kierunku ona podąża. Jedną z jego najważniejszych postaci jest Reynaldo "Rey" Ilagan, kierownik zarządzania produktem.
Poznaj Reya Ilagana, jednego z twórców rowerów Merida
13.01.2018
Osoby korzystające z transportu publicznego najczęściej się spóźniają, najmniej energii mają kierowcy. Dla kontrastu - w punktualności i zapale do pracy przodują rowerzyści. Tak wynika z badań przeprowadzonych wśród 5599 osób w Montrealu w Kanadzie.
Rowerzysta - zawsze na czas, zawsze zwarty i gotowy
11.01.2018
"Sprawdza się zarówno na wyścigach, jak i w codziennych zastosowaniach. Idealnie wszechstronna przełajówka" - pisze o Meridzie Cyclo Cross 5000 BikeRadar, jeden z czołowych rowerowych portali świata. Przyznał on rowerowi 4 gwiazdki na 5 możliwych.
Cyclo Cross 5000 z dobrą oceną BikeRadar