AKTUALNOŚCI

19.10.2017
Powodów, dla których warto wybrać rower przełajowy, jest wiele. Przedstawiamy 10 z nich. Dobrze pamiętać o nich nie tylko jesienią, gdy tradycyjnie rozpoczyna się sezon przełajowy.
10 powodów, by wybrać rower przełajowy [video]
18.10.2017
– To najwszechstronniejszy rower w historii Meridy – mówią o nowym modelu Silex projektanci marki. Można go określić jako rower gravelowy, ale zwinnie ucieka on przed szufladkowaniem. – To rower na wiele różnych okazji. Jest superkomfortowy, najważniejsza jest na nim przyjemność z jazdy – podkreśla Patrick Laprell z Meridy. W Polsce Silex będzie dostępny w sześciu wersjach. 
Nowa Merida Silex - każda droga jest Twoja [video]
16.10.2017
Rowery szosowe Merida zostały uznane za jedne z najlepszych i najszybszych rowerów aero 2017/18. W zestawieniu 15 modeli znalazła się Scultura oraz Reacto. Wyróżnił je road.cc, czołowy szosowy portal świata.
Scultura i Reacto wśród najlepszych rowerów aero 2017/18
11.10.2017
Merida prezentuje nową kolekcję rowerów przygotowaną na polski rynek. Znalazło się w niej wiele premier, m.in. gravelowy Silex, nowe aerodynamiczne Reacto, nowa wersja „fulla” One-Forty czy odmienione turystyczne modele Crossway i miejskie Crossway Urban. W kolekcji 2018 Merida Polska są także rowery elektryczne z różnych kategorii, nowe modele Big.Nine Lite i Big.Nine z nowymi ramami TFS, interesującą premierą jest również Mission J Road, rower szosowy dla dzieci i młodzieży.
Merida przedstawia kolekcję 2018
09.10.2017
– Zwycięstwo w monumencie jest zawsze czymś wspaniałym – powiedział Vincenzo Nibali po efektownym triumfie w Il Lombardia. Lider grupy Bahrain-Merida wygrał w tym wyścigu po raz 2. i było to jego 50. zwycięstwo w karierze.
Il Lombardia: piękny triumf Vincenzo Nibalego [video]