Rowery Merida - rowery, części, osprzęt, akcesoria rowerowe - producent i dystrybutor rowerów
Uniwersalny

AKTUALNOŚCI

13.02.2017
- Kocham w swojej pracy wszystko - mówi Ronny Baron, mechanik grupy Bahrain-Merida, w wywiadzie dla "Peleton Magazine". Można się z niego dowiedzieć m.in., ile rowerów na sezon ma do swojej dyspozycji Vincenzo Nibali i jak wygląda specyfika pracy mechanika zawodowej ekipy.
"Kocham swoją pracę!" - wywiad z mechanikiem Bahrain-Merida
09.02.2017
"Scultura Disc może być najlepszą Meridą w historii i świetnym przykładem na to, jak wiele może zyskać rower dzięki dobrze wykorzystanym hamulcom tarczowym" – pisze brytyjski magazyn "Cyclist".
"Scultura Disc - najlepsza Merida w historii?"
01.02.2017
– Spożywana w umiarkowanych ilościach kofeina usuwa zmęczenie, polepsza nastrój i koncentrację, zwiększa wydolność organizmu i wyostrza uwagę – wylicza zalety picia kawy dla kolarzy i rowerzystów dr Anna Stolecka-Warzecha z AWF w Katowicach i Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej, ekspertka Merida Polska. Jakie są bezpieczne dawki kofeiny, jakiej kawy unikać i na co jeszcze powinni zwracać uwagę dwukołowi kawosze?
 
Nakręceni kawą - kofeina i rower idą w parze?
31.01.2017
„Rower jest naprawdę świetną konstrukcją do ścigania, ale może służyć także jako rower »trailowy«” - czytamy w podsumowaniu testu Meridy Ninety-Six 9. XT na mtb-xc.pl. Rower jest chwalony m.in. za doskonały komfort, dużą sztywność i agresywny charakter.
Ninety-Six XT świetny wg mtb-xc.pl [video]
30.01.2017
"Merida udowodniła dzięki Reacto, że rower aero może być komfortowy i nie musi ważyć tony" - czytamy w teście "Bike Hub", czołowego rowerowego portalu z RPA. Opublikował on recenzję modelu Reacto 4000.
Reacto 4000 chwalone przez Bike Hub