28.10.2013
„Ten rok pozwolił mi zrozumieć, że przy odpowiednim podejściu jestem w stanie równo i dobrze przejechać trzytygodniowy wyścig. Chcę podążać tą drogą i w przyszłym sezonie znów przejechać wielki tour na wysokim poziomie” – pisze Przemysław Niemiec, kolarz Lampre-Merida. „Zabrakło mi w tym roku zwycięstwa, ale jestem głodny sukcesu i postaram się wygrać w 2014 roku” – czytamy na przemyslawniemiec.blogspot.com.
Przemysław Niemiec: sezon zaostrzył apetyt
24.10.2013
Rowery, które udowodniły, że rak to nie wyrok, stają przed kolejnym wyzwaniem. W ub. roku w ramach projektu Rak’n’Rolling pokonały ponad 5000 km, by symbolicznie przejechać raka – Zwrotnik Raka. Następnie przeszły gruntowny serwis i zostały pomalowane przez rowerowych artystów. Teraz każdy może wylicytować niezwykłe modele Merida i pomóc podopiecznym Fundacji Rak’n’Roll wygrać z chorobą nowotworową. Wyścig o życie wspierają czołowy polski kolarz szosowy Przemysław Niemiec oraz Gunn-Rita Dahle Flesjaa, najbardziej utytułowana kobieta w historii kolarstwa górskiego.
Niezwykłe rowery ze Zwrotnika Raka pomogą chorym na raka
21.10.2013
W ostatnim wyścigu sezonu dla Lampre-Merida Damiano Cunego zajął 3. miejsce w Japan Cup. Solowy atak przyniósł zwycięstwo Michaelowi Rogersowi.
Japan Cup: Cunego 3. na zakończenie sezonu
17.10.2013
– Spodziewałem się, że wizyta Gunn-Rity będzie dużym impulsem dla naszych zawodników […], ale nie sądziłem, że również i mnie się to udzieli. Jej postawa prawdziwej profesjonalistki i sam jej start przypomniały mi najlepsze chwile z mojej kariery, gdy przejeżdżałem trasę Tour de France czy zwyciężałem w Tour de Pologne – mówi o niedawnym pobycie Gunn-Rity Dahle Flesji w Polsce Cezary Zamana, organizator Merida Mazovia MTB Marathonu, w którego finale legendarna Norweżka pewnie zwyciężyła.
Zamana: Gunn-Rita przypomniała mi Tour de France
16.10.2013
Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Gunn-Ritą Dahle Flesją, najbardziej utytułowaną kobietą w historii MTB. To pierwsza z trzech części rozmowy przeprowadzonej z zawodniczką Multivan Merida Biking Teamu przez dziennikarzy mtb-xc.pl podczas jej październikowej wizyty w Polsce.
Obejrzyj wywiad z Gunn-Ritą Dahle Flesją


Social
Firma
Wsparcie i technologia
undicom.pl
projektowanie stron zabrze
created by zwyklagencja.pl and