27.06.2013
„Zdecydowałam się opuścić mistrzostwa Europy cross country, które odbyły się w ostatni weekend w Bernie w Szwajcarii […]. Wygrałam je przez dwa poprzednie lata i tym razem chciałam skoncentrować wszystkie swoje siły na mistrzostwach świata w maratonie. Moja forma stale rośnie, a wynik ostatniego wyścigu Pucharu Świata wyraźnie to potwierdził” – pisze w swoim kolarskim pamiętniku Gunn-Rita Dahle Flesjaa, najbardziej utytułowana kobieta w historii MTB, która w październiku przyjedzie do Polski.http://www.rowerymerida.pl/download/legenda-kolarstwa-przyjedzie-do-polski.pdf
Pamiętnik Gunn-Rity: czas na mistrzostwa świata
26.06.2013
„Trochę wyścigów już w nogach mam, ale moje doświadczenie i coraz lepsza umiejętność oszczędzania sił podczas wielkich tourów pozwalają mi spać spokojnie” – pisze Przemysław Niemiec na kilka dni przed swoim debiutem w Tour de France. „Jakiś czas temu jako lider Lampre-Merida na Tour był typowany Cunego, ale wszystko dopiero się okaże” – czytamy na blogu 6. kolarza tegorocznego Giro d’Italia.
Niemiec spokojny przed debiutem w Tour de France
24.06.2013
Michele Scarponi został w sobotę wicemistrzem Włoch w wyścigu ze startu wspólnego. W niedzielę brązowy medal mistrzostw w jeździe indywidualnej na czas zdobył inny kolarz Lampre-Merida – Adriano Malori.
Dwóch kolarzy Lampre-Merida na podium mistrzostw Włoch
24.06.2013
Jose Antonio Hermida zajął 5. miejsce w wyścigu mistrzostw Europy XC, który odbył się w niedzielę w Bernie. Do brązowego medalu zabrakło mu 15 sekund. Na 7. pozycji finiszował drugi zawodnik Multivan Merida Biking Teamu – Ondrej Cink. Mistrzem Europy został Julien Absalon, drugi był Nino Schurter, trzeci Marco Fontana.
Hermida 5. w mistrzostwach Europy XC, Cink 7.
22.06.2013
„Traktuję Sobótkę z odpowiednią powagą, nie jest to wyścig o czapkę gruszek, ale walka o mistrzostwo Polski, do której czuję się dobrze przygotowany” – pisze na swoim blogu Przemysław Niemiec, kolarz Lampre-Merida. Start w niedzielnym wyścigu elity będzie dla niego pierwszym po Giro d’Italia, w którym zajął 6. miejsce, najlepsze w historii polskiego kolarstwa. Tuż po zmaganiach w Sobótce Niemiec zadebiutuje w Tour de France.
Przemysław Niemiec powalczy o mistrzostwo Polski


Social
Firma
Wsparcie i technologia
undicom.pl
projektowanie stron zabrze
created by zwyklagencja.pl and