21.05.2013
Multivan Merida Biking Team świetnie rozpoczął sezon Pucharu Świata w cross country. Równa jazda kolarzy grupy przyniosła jej zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej w pierwszym wyścigu PŚ w Albstadt. Ponadto 2. miejsce w wyścigu cross country eliminator zajął w Albstadt Thomas Litscher z drużyny Meridy.
Drużyna Meridy najlepsza w 1. wyścigu Pucharu Świata
21.05.2013
„Szefostwo Lampre-Merida chce, żebyśmy obaj ze Scarponim byli wysoko w generalce” – pisze Przemysław Niemiec na swoim blogu. Kolarz zajmujący 6. miejsce w klasyfikacji generalnej Giro d’Italia zapowiada, że jest „gotów na harówkę”, która czeka go w ostatnim decydującym tygodniu wyścigu. „Chciałbym co najmniej obronić pozycję, którą zajmuję, oby noga się kręciła” – czytamy na przemyslawniemiec.blogspot.com.
Niemiec: jestem gotów na harówkę
19.05.2013
Legendarna przełęcz Galibier, na której zwyciężali m.in. Eddy Merckx czy Marco Pantani, była dzisiaj świadkiem wspaniałej jazdy Przemysława Niemca. Kolarz Lampre-Merida zaatakował na kilometr przed metą z grupy lidera wyścigu Nibalego i ukończył 15. etap Giro d’Italia na 3. miejscu! Tuż za nim uplasował się Rafał Majka, 6. był Michele Scarponi. Dwójka Lampre-Merida zachowała swoje pozycje w "generalce" wyścigu.
Giro: Niemiec 3. na Galibier!
18.05.2013
– Na ostatnich kilometrach cierpiałem szczególnie z powodu zmarzniętych dłoni. Trudno było trzymać kierownicę – powiedział Przemysław Niemiec, który ukończył 14. etap Giro na 15. miejscu i awansował w „generalce” na 6. pozycję. Zmarzł także Scarponi, który dotarł na metę 10" za Niemcem i w "generalce" jest 5. Etap, którego trasę zmieniono ze względu na fatalne warunki pogodowe, wygrał Santambrogio (Vini Fantini-Selle Italia).
Giro: Niemiec wygrał z pogodą i awansował na 6. miejsce!
18.05.2013
Wczorajszy 13. etap Giro d’Italia (Busseto-Cherasco, 254 km) był najdłuższy w całym wyścigu. Nie tylko dystans, ale też pagórkowaty teren i wiatr sprawiły, że przed dzisiejszym górskim etapem w Alpach kolarze musieli ciężko pracować. Po finiszu z grupy po raz 4. w tegorocznym Giro wygrał Cavendish, 8. był Pozzato. Niemiec i Scarponi zachowali swoje pozycje w „generalce”.
Giro: Pozzato 8. w wymagającym etapie przed Alpami


Social
Firma
Wsparcie
undicom.pl
projektowanie stron zabrze
created by zwyklagencja.pl and