AKTUALNOŚCI

21.04.2016
Już w sobotę 23 kwietnia w Katowicach będzie można przetestować ponad 30 rowerów z najwyższej półki.  Znajdą się one w Mobilnym Centrum Testowym Meridy, które zatrzyma się na terenie centrum handlowego 3 Stawy. Zawartość ciężarówki, którą wypełnią m.in. rowery górskie i szosowe znane z najważniejszych wyścigów kolarskich świata, będzie można sprawdzić na katowickich trasach.
 
Przetestuj rower swoich marzeń w Katowicach!
20.04.2016
Gunn-Rita Dahle Flesjaa kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Tydzień po wygranej w wyścigu w Nalles tym razem pewnie triumfowała w Trofeo Delcar w Montichiari we Włoszech. – Moja forma jest taka, jak być powinna – powiedziała zawodniczka Multivan Merida Biking Teamu. 2. miejsce w finałowych zmaganiach z serii Internazionali d’Italia MTB zajęła Maja Włoszczowska.
Gunn-Rita Dahle Flesjaa znów najlepsza!
19.04.2016
– Nie da się od razu powrócić do intensywności treningów sprzed przerwy – mówi dr Anna Stolecka-Warzecha z AWF w Katowicach. – Stare kolarskie powiedzenie mówi: „formę bierze się łyżeczką, a nie chochlą” – dodaje Marek Dobrowolski, ekspert Merida Polska. Jakich zasad powinniśmy przestrzegać, aby wiosenny powrót na rower był jak najmniej bolesny?
Jak wrócić na rower po przespanej zimie?
18.04.2016
Już w najbliższą niedzielę rozpocznie się tegoroczny Bike Atelier MTB Maraton. Jednym z głównych sponsorów cyklu jest Merida Polska. Tegoroczna edycja będzie liczyć aż 6 wyścigów. Zmaganiach zostaną zainaugurowane 24 kwietnia w Dąbrowie Górniczej, a zakończą się w 18 września w Gliwicach.
Rusza Bike Atelier MTB Maraton! [video]
13.04.2016
8 punktów na 10 możliwych otrzymała Merida One-Twenty XT-Edition w teście „Mountain Bike Rider”, czołowego brytyjskiego czasopisma MTB. „One-Twenty naprawdę nas zaskoczył. Wyposażony w zwarte i żwawe zawieszenie, bucha energią”, "jakość i design ramy są imponujące" – czytamy w teście.
One-Twenty XT-Edition z dobrą oceną w teście "MBR"