22.07.2013
Roberto Ferrari z Lampre-Merida zajął 5. miejsce w ostatnim etapie tegorocznego Tour de France z finałem na Polach Elizejskich. W końcowym sprincie najlepszy był Marcel Kittel. Wyścig bezapelacyjnie wygrał Christopher Froome, najwyżej z Lampre-Merida został sklasyfikowany Jose Serpa, który zajął 21. miejsce. Zmęczony intensywną wcześniejszą częścią sezonu Przemysław Niemiec ukończył wyścig na 57. pozycji, Michał Kwiatkowski był 11.
TdF: Ferrari 5. w finale, Serpa 21. w "generalce"
19.07.2013
Pokonać etap Tour de Pologne w wozie technicznym grupy to marzenie niejednego kibica. Spełni się ono dla tego, który wylicytuje przejazd 5. górskiego etapu TdP w wozie Lampre-Merida i pomoże wygrać wyścig o zdrowie 7-letniej Klaudii Pająk. Pieniądze z aukcji obejmującej także spotkanie z włoską grupą wspomogą kosztowną terapię dziewczynki z Pisarzowic, rodzinnej miejscowości Przemysława Niemca. – Wierzę, że pomożemy Klaudii w zwycięskiej walce z nowotworem – mówi Czesław Lang, organizator wyścigu.
Przejedź etap TdP w wozie Lampre-Merida i pomóż chorej Klaudii!
19.07.2013
Królewski etap tegorocznej wielkiej pętli najlepiej z Lampre-Merida przejechał Jose Serpa. Na 172,5-km trasie z dwoma podjazdami na Alpe d’Huez był 15. ze stratą 5’ 18” do zwycięzcy etapu, którym został Christophe Riblon. Dobra jazda pozwoliła awansować kolumbijskiemu kolarzowi Lampre-Merida na 21. miejsce w “generalce” TdF.
18. etap TdF: Serpa mocny na Alpe d’Huez
16.07.2013
Kolarze Lampre-Merida mieli wczoraj dzień odpoczynku na Tour de France. Już dzisiaj rozpoczynają oni najtrudniejszy ostatni tydzień wyścigu. Przemysław Niemiec i jego koledzy będą mieli szansę pokazać się z dobrej strony na trudnych górskich etapach Wielkiej Pętli.
Lampre-Merida przed 3. tygodniem  TdF
12.07.2013
Roberto Ferrari z Lampre-Merida zajął 5. miejsce w finiszu z peletonu w 12. etapie Tour de France (Fougères-Tours, 218 km). Najlepszym sprinterem był po raz kolejny Marcel Kittel. Przemysław Niemiec ukończył etap bez strat, w czołowej grupie.
12. etap TdF: Ferrari 5. w walce sprinterów


Social
Firma
Wsparcie i technologia
undicom.pl
projektowanie stron zabrze
created by zwyklagencja.pl and