AKTUALNOŚCI

20.01.2016
Kolarze Lampre-Merida w dobrym stylu rozpoczęli nowy sezon. Diego Ulissi zajął 2. miejsce na 2. etapie Santos Tour Down Under, australijskiego wyścigu otwierającego tegorocznie zmagania w World Tourze. 4. na 1. etapie wyścigu był Marko Kump, nowy sprtiner Lampre-Merida.
Diego Ulissi 2. w Australii [video]
14.01.2016
W oczekiwaniu na kolejny sezon Multivan Merida Biking Teamu przedstawiamy podsumowanie poprzedniego. Gunn-Rita Dahle Flesjaa zdobyła w nim 10. mistrzostwo świata w karierze i zajęła 2. miejsce w Pucharze Świata, a Ondrej Cink zdobył brąz podczas mistrzostw świata XC. Zapraszamy do zapoznania się z wieloma świetnymi zdjęciami.
Multivan Merida - sezon 2015 na zdjęciach
13.01.2016
Merida Cyclo Cross 500 zajęła 3. miejsce w plebiscycie „Przełajówka roku 2015/16” road.cc, jednego z najważniejszych światowych portali dotyczących kolarstwa szosowego. „To porządny rower za niewielkie pieniądze, solidny model do ścigania, który daje jednak wiele możliwości innego rodzaju jazdy” – czytamy w uzasadnieniu.
"Przełajówka roku" - Cyclo Cross 500 na podium
24.12.2015
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzą zarząd oraz wszyscy pracownicy Merida Polska.
Wesołych Świąt życzy Merida Polska
22.12.2015
– Bardzo się cieszę, że powstała taka inicjatywa jak Cykloklasa Merida. Jestem pod dużym wrażeniem tego, co tu zobaczyłem – powiedział Przemysław Niemiec podczas wizyty w SP nr 1 w Rydułtowach. Zawodnik grupy Lampre-Merida w środę 16 grudnia wprawił w zachwyt uczennice pionierskich klas kolarskich dla dziewczyn. – Kolarstwo to nie tylko sport dla chłopców. Mamy w Polsce zawodniczki na światowym poziomie, oby któraś z Was również była kiedyś wśród nich – życzył Niemiec. W lutym rozpocznie on swój nowy sezon.
Przemysław Niemiec pod wrażeniem Cykloklasy Merida