Rowery Merida - rowery, części, osprzęt, akcesoria rowerowe - producent i dystrybutor rowerów
Uniwersalny

AKTUALNOŚCI

23.06.2014
Mistrz świata Rui Costa zapisał się w historii wyścigu dookoła Szwajcarii, zwyciężając w nim po raz trzeci z rzędu. Kolarz Lampre-Merida zapewnił sobie triumf na ostatnim królewskim etapie Tour de Suisse, który wygrał w pięknym stylu.
Rui Costa wygrał Tour de Suisse po raz trzeci z rzędu!
08.06.2014
„Pech długo nie chciał mnie opuścić i skutecznie utrudniał mi jazdę zgodną z oczekiwaniami” – pisze Przemysław Niemiec po Giro d’Italia. „Nie udało się we Włoszech, ale chciałbym się odkuć i będę szukał swojej szansy gdzie indziej” – czytamy na jego blogu. Najważniejszymi wyścigami dla kolarza Lampre-Merida pozostają w tym roku Tour de Pologne i Vuelta a Espana.
Przemysław Niemiec po Giro: życie toczy się dalej
02.06.2014
Na tydzień przed mistrzostwami Europy XC Gunn-Rita Dahle Flesjaa zaprezentowała świetną formę w Pucharze Świata. W wyścigu w Albstadt Norweżka zajęła drugie miejsce. W każdym dotychczasowym starcie w PŚ w tym roku Dahle Flesjaa plasowała się na podium.
Gunn-Rita druga w Pucharze Świata w Albstadt
28.05.2014
„Merida Ride CF Team to maszyna do połykania kilometrów, które nie zawsze muszą prowadzić przez szosy gładkie jak stół” – czytamy w teście bikeworld.pl. Zachwyt wzbudzają w nim rama i widelec roweru: „zawierają w sobie cechy, które do niedawna były ze sobą sprzeczne: sztywność i zwinność oraz lekkość i wygodę”.
Bikeworld.pl z uznaniem o Ride CF Team
26.05.2014
Gunn-Rita Dahle Flesjaa nie zwalnia tempa! Swój drugi wyścig PŚ w tym sezonie po raz drugi ukończyła na podium. Wostatnią niedzielę zajęła w Nowym Meście 3. miejsce. W pierwszej „10” w wyścigu mężczyzn finiszowali jej koledzy z ekipy Meridy – Jose Antonio Hermida i Thomas Litscher.
PŚ: Gunn-Rita Dahle Flesjaa 3. w Novym Meście