AKTUALNOŚCI

14.04.2015
„Bezkompromisowe przyspieszenie. Na zwrotnym Big.Nine można poczuć, jak ostro walczy się w Pucharze Świata o sekundy” – czytamy w teście magazynu „Bike” (nr 3/2015). Merida Big.Nine Team zyskała w nim maksymalną ocenę „super” wśród czołowych hardtaili świata.
Big.Nine z oceną "super" wśród najlepszych hardtaili świata
13.04.2015
Pierwszy wyścig XC Gunn-Rity Dahle Flesji w sezonie dał jej pierwsze zwycięstwo. Zawodniczka Multivan Merida Biking Teamu była 12 kwietnia najlepsza w Trofeo Delcar w Montichiari. Drugie miejsce we Włoszech zajęła Maja Włoszczowska (+ 19”), trzecia finiszowała Margot Moschetti (+ 46”).
Gunn-Rita Dahle Flesjaa wygrała po raz 1. w sezonie
11.04.2015
„Absa Cape Epic 2015. Niezapomniane przeżycie pod każdym względem. Wyzwanie, które przenosi daleko poza własną strefę komfortu. Napięcie, ból i ogromny wysiłek są niemożliwe do opisania. Trzeba tego po prostu doświadczyć. Ekstremalne dawki adrenaliny i nieustannie zmieniające się emocje czynią całe wydarzenie potężnym przeżyciem” – pisze Gunn-Rita Dahle Flesjaa w swoim kolarskim pamiętniku.
Pamiętnik Gunn-Rity: wrażenia z Absa Cape Epic
31.03.2015
Tomasz Jaroński, Przemysław Niemiec czy Gunn-Rita Dahle Flesjaa to autorzy, których artykuły można przeczytać w nowym magazynie rowerowym „MORE BIKE”. – Jest wypełniony zróżnicowanymi treściami i każdy miłośnik dwóch kółek powinien znaleźć w nim coś dla siebie – mówi Anna Bara, marketing manager Merida Polska, wydawcy „MB”. – Jeśli w tym roku magazyn spotka się z aprobatą odbiorców, to w przyszłym może zostać kwartalnikiem – dodaje. „MORE BIKE” jest dostępny za darmo w sklepach rowerowych w całej Polsce, a także na www.rowerymerida.pl.
„MORE BIKE” - przeczytaj nowy magazyn rowerowy
31.03.2015
Zawodniczki Cykloklasy Merida świetnie poradziły sobie w zawodach, w których brały udział w miniony weekend. Zdominowały one rywalizację w Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej w rocznikach 2004-2005 oraz w żaczkach na Mistrzostwach Orzesza w MTB. Dziewczyny z Rydułtów uzyskały także świetne wyniki w innych kategoriach.
Weekend sukcesów Cykloklasy Merida