09.03.2014
– Ten wyścig to dla mnie zupełna nowość. Nigdy w nim nie startowałem, dlatego trudno mi mówić o swoich celach na niego – mówi Przemysław Niemiec o rozpoczynającej się w niedzielę etapówce Paryż-Nicea. – Jestem zadowolony ze swojej formy. Dobrze się czuję, chcę powalczyć – dodaje kolarz Lampre-Merida, który będzie się ścigał we Francji u boku mistrza świata Rui Costy.
Przemysław Niemiec: Paryż-Nicea to nowość, ale chcę walczyć
08.03.2014
– Paryż-Nicea to jeden z moich pierwszych celów w tym sezonie i cieszę się, że będę mógł sprawdzić swoją formę w tak ważnym wyścigu – mówi mistrz świata Rui Costa. Kolarz Lampre-Merida, który będzie się we Francji ścigał razem z Przemysławem Niemcem, opisuje w wywiadzie także pierwsze miesiące w nowej grupie oraz presję związaną z jazdą w tęczowej koszulce.
Rui Costa: Paryż-Nicea to jeden z moich celów
07.03.2014
– Nie uważam, by wygranie Vuelty było dla mnie szczytem, po którym nie stać mnie na kolejny duży sukces – mówi Chris Horner z Lampre-Merida, zwycięzca Vuelta a Espana 2013. – Chcę nadal wygrywać wielkie wyścigi, dlatego wciąż się ścigam – dodaje. Najstarszy zwycięzca wielkiego touru bardzo docenia Przemysława Niemca, z którym może dowodzić włoską grupą na Giro d’Italia. Do kolejnych sukcesów jak zwykle mają Hornera napędzać batoniki i cola.
Chris Horner: chcę wygrywać wielkie wyścigi!
06.03.2014
– Jechałem w tym wyścigu chyba z dziesięć razy. Lubię go – mówi o GP Camaiore Przemysław Niemiec z Lampre-Merida. – Wszystko rozegra się na ostatniej rundzie, trzeba być na niej z przodu i walczyć na podjeździe o dobry wynik – dodaje przed dzisiejszym startem w klasyku.
Przemysław Niemiec gotowy na GP Camaiore
03.03.2014
Diego Ulissi zajął w niedzielę 3. miejsce w 68. edycji GP Lugano, Damiano Cunego finiszował na 4. pozycji. Wyścig po finiszu z grupy wygrał Mauro Finetto.
GP Lugano: Ulissi 3., Cunego 4.


Social
Firma
Wsparcie i technologia
undicom.pl
projektowanie stron zabrze
created by zwyklagencja.pl and