Rowery Merida - rowery, części, osprzęt, akcesoria rowerowe - producent i dystrybutor rowerów
Uniwersalny

AKTUALNOŚCI

15.05.2014
Najwyższy komfort w zestawieniu szosówek za ok. 6 tys. zł zapewnia Merida Rice CF 94. Zostało ono przedstawione w ostatnim wydaniu magazynu "Tour".
Ride CF 94 - szosowy komfort doceniony przez "Tour"
15.05.2014
Diego Ulissi z Lampre-Merida w pięknym stylu wygrał piąty etap Giro d’Italia. Świetnie spisał się także Przemysław Niemiec, który na pierwszej mecie wyścigu usytuowanej na podjeździe był 14. – Każdego dnia czuję się coraz lepiej – powiedział Niemiec.
Diego Ulissi wygrał 5. etap Giro d’Italia! (video)
14.05.2014
Pierwszy wyścig MTB Bundesligi w sezonie przyniósł Gunn-Ricie Dahle Flesji drugie zwycięstwo w z rzędu. Norweżka zwyciężyła na trudnej trasie z przewagą 31 sekund nad Sabine Spitz. Następnym wyzwaniem dla zawodniczki Multivan Merida Biking Teamu będzie Puchar Świata w Novym Meście.
Gunn-Rita Dahle Flesjaa wygrała w Bundeslidze!
14.05.2014
Po tym, gdy Giro d’Italia przeniosło się do Włoch, Roberto Ferrari znów walczył o czołowe pozycje. Sprinter Lampre-Merida był 4. na 4. etapie, który wygrał Nacer Bouhanii. Ze względu na trudne warunki pogodowe organizatorzy zneutralizowali ostatnie okrążenie – kolarzom naliczono ten sam czas.
Giro: Ferrrari 4. na 4. etapie
13.05.2014
„Irlandia za nami, na włoskiej ziemi można odetchnąć nieco głębiej” – pisze Przemysław Niemiec przed 4. etapem Giro d’Italia. Kolarzowi Lampre-Merida nie brakuje zapału mimo strat, które poniósł na 1. etapie z jazdą drużynową na czas. „Świat się na niej nie kończy i jedziemy dalej” – czytamy na jego blogu.
Przemysław Niemiec: jedziemy dalej