25.01.2014
Diego Ulissi kontunuuje świetną jazdę w Santos Tour Down Under. 5. etap wyścigu z metą na wzgórzu Willunga Hill zakończył na 2. miejscu, wygrał Richie Porte. Przed ostatnim etapem zmagań w Australii kolarz Lampre-Merida zajmuje 3. miejsce w klasyfikacji generalnej, do lidera Cadela Evansa traci jedynie 5”.
Ulissi 2. w 5. etapie Tour Down Under! (video)
24.01.2014
Pojedynek sprinterów rozstrzygnął 4. etap Tour Down Under, najlepszy był w nim Adre Greipel. Diego Ulissi z Lampre-Merida dotarł na metę w czołowej grupie i pozostaje na 3. miejscu w klasyfikacji generalnej wyścigu. Dzięki lotnym premiom zmniejszył stratę do lidera wyścigu – Cadela Evansa – do 14”.
Tour Down Under: Ulissi wciąż na 3. miejscu
23.01.2014
Solowy atak Cadela Evansa zapewnił mu wygraną w trzecim etapie Santos Tour Down Under oraz objęcie prowadzenia w generalce wyścigu. Drugi był Nathan Haas, trzeci Diego Ulissi. Kolarz Lampre-Merida zajmuje w generalce 3. miejsce i traci do lidera 15”.
3. etap Tour Down Under dla Evansa, Ulissi 3.
22.01.2014
Po sześciu zwycięstwach w ub. roku Diego Ulissi nie kazał długo czekać na swoją pierwszą wygraną w nowym sezonie. Kolarz Lampre-Merida w pięknym stylu triumfował w drugim etapie Santos Tour Down Under. Dzięki temu awansował w kl. generalnej wyścigu World Touru na 2. miejsce (7” straty do Simona Gerransa), a Lampre-Merida objęło w Australii prowadzenie w kl. drużynowej.
Diego Ulissi wygrywa 2. etap Tour Down Under! (video)
22.01.2014
„Merida One-Forty to bardzo zwinny ścieżkowiec, który może dać radość nie tylko na technicznych zjazdach, ale także na podjazdach” – czytamy o naszym nowym modelu w „bikeBoardzie” (nr 1-2/2014). Rower, określany w czasopiśmie jako „pełnoprawne enduro”, otrzymał w teście ocenę 5,0 – świetny.
Świetna ocena Meridy One-Forty 5-B


Social
Firma
Wsparcie i technologia
undicom.pl
projektowanie stron zabrze
created by zwyklagencja.pl and