26.05.2013
Przemysław Niemiec ukończył Giro d'Italia na 6. miejscu! To najlepszy wynik w historii polskiego kolarstwa w Giro i drugi najlepszy wynik polskiego zawodnika w wielkim tourze. - Jestem bardzo zadowolony. Gdyby ktoś przed rozpoczęciem Giro powiedział mi, że skończę na szóstym miejscu, to bym nie uwierzył - powiedział po wyścigu. Michele Scarponi, lider Lampre-Merida w Giro, ukończył go na 4. miejscu. Na tej samej pozycji włoska grupa uplasowała się w klasyfikacji drużynowej. W wielkim stylu w Giro zwyciężył Vincenzo Nibali, 7. w wyścigu był drugi z Polaków - Rafał Majka.
Niemiec 6. w Giro d'Italia, Scarponi na 4. miejscu!
24.05.2013
Duet Lampre-Merida świetnie poradził sobie z wymagającą trasą wczorajszej jazdy indywidualnej na czas (Mori-Polsa, 20,6 km). Przemysław Niemiec “poszedł w trupa”, tak jak zapowiadał, uzyskał 12. czas i obronił swoją 5. pozycję w “generalce”. 4. był Michele Scarponi, to samo miejsce zajmuje w klasyfikacji generalnej. Świetnie spisał się też Rafał Majka, którego 5. czas pozwolił u awansować na 6. pozycję w Giro. Wszystkich zdeklasował wczoraj arcymocny lider wyścigu Vincenzo Nibali.
Giro: dobra „czasówka” Niemca i Scarponiego
23.05.2013
– Trzeba „iść w trupa”, każdy jedzie dzisiaj swój własny wyścig i nie ma się co oszczędzać – mówi Przemysław Niemiec tuż przed 18. etapem Giro d’Italia, który może zadecydować o wyniku kolarza Lampre-Merida w całym wyścigu. Jak zwykle będzie go wspierał ks. Janusz Gacek, proboszcz parafii w Pisarzowicach, rodzinnej miejscowości Niemca. – Niech idzie na całego, będzie odpoczywał po niedzieli – radzi ks. Gacek.
Niemiec „pójdzie w trupa”, jak radzi proboszcz
21.05.2013
Przemysław Niemiec drugi raz z rzędu uplasował się na podium etapu Giro d’Italia! W 16. etapie zajął 3. miejsce w po emocjonującym finiszu, w którym walczył o zwycięstwo. Doskonała jazda pozwoliła mu wyprzedzić w klasyfikacji generalnej Mauro Santambrogio i awansować na 5. miejsce w klasyfikacji generalnej wyścigu. 4. jest Michele Scarponi, który dzisiaj finiszował na 7. miejscu.
Giro: Niemiec znów na podium!
21.05.2013
Multivan Merida Biking Team świetnie rozpoczął sezon Pucharu Świata w cross country. Równa jazda kolarzy grupy przyniosła jej zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej w pierwszym wyścigu PŚ w Albstadt. Ponadto 2. miejsce w wyścigu cross country eliminator zajął w Albstadt Thomas Litscher z drużyny Meridy.
Drużyna Meridy najlepsza w 1. wyścigu Pucharu Świata


Social
Firma
Wsparcie
undicom.pl
projektowanie stron zabrze
created by zwyklagencja.pl and