06.07.2013
Przemysław Niemiec ukończył 7. etap Wielkiej Pętli (Montpellier-Albi, 205 km) w czołowej grupie i ma świetną pozycję wyjściową przed dzisiejszym pierwszym górskim etapem. Sprint z peletonu wygrał Peter Sagan, 4. był Michał Kwiatkowski, 9. Manuele Mori z Lampre-Merida. Z dalszej jazdy w wyścigu musiał wycofać się największy specjalista od "czasówek" włoskiej grupy – Adriano Malori.
7. etap TdF: Mori 9., Niemiec bez strat, Malori kończy wyścig
05.07.2013
Kibicujesz polskim kolarzom startującym w Tour de France? Pokaż to na zdjęciu, weź udział w konkursie i przetestuj rowery Lampre-Merida, grupy Przemysława Niemca. Potrenujesz na nich z 6. kolarzem Giro d’Italia, jeśli pozwolą mu na to plany startowe. Konkurs „Najlepszy kibic Tour de France” potrwa od 5 do 23 lipca na profilu Merida Polska na Facebooku.
Zostań najlepszym kibicem Tour de France!
05.07.2013
Damiano Cunego nie miał szczęścia w 6. etapie Tour de France (Aix-en-Provance-Montpellier, 176,5 km). Upadek Brajkovica 8 km przed metą porwał peleton i skomplikował sytuację „Małego Księcia”. Gdy dogonił on główną grupę, złapał „gumę” i mimo pomocy kolegów ukończył etap ze stratą 59” do zwycięzcy sprintu z peletonu Greipela. 9. był Roberto Ferrari z Lampre-Merida, Przemysław Niemiec bezpiecznie dotarł do mety i awansował w "generalce" na 22. miejsce.
6. etap TdF: 9. Ferrari, awans Niemca, pech Cunego
04.07.2013
Roberto Ferrari z Lampre-Merida zajął wczoraj 5. miejsce w finiszu z grupy w 5. etapie Tour de France (Cagnes-Sur-Mer do Marsylia, 228,5 km). Po raz pierwszy w tegorocznej Wielkiej Pętli zwyciężył Mark Cavendish. Przemysław  Niemiec ukończył etap w czołowej grupie i bez strat, liderem wyścigu pozostaje Simon Gerrans.
5. etap TdF: Ferrari 5. wśród najlepszych sprinterów
03.07.2013
Lampre-Merida zajęło wczoraj w Nicei 8. miejsce w drużynowej “czasówce” Tour de France (4. etap, 25 km). To jeden z najlepszych wyników ekipy Giuseppe Saronniego w „czasówkach” ostatnich lat. Najszybciej wczorajszą trasę przejechała grupa Orica GreenEdge (25” przewagi nad Lampre-Merida). Nowym liderem wyścigu został kolarz tej drużyny, Simon Gerrans.
4. etap TdF: Lampre-Merida 8. w czasówce


Social
Firma
Wsparcie i technologia
undicom.pl
projektowanie stron zabrze
created by zwyklagencja.pl and