13.06.2013
W jubileuszowym X Wyścigu Kolarskim w Psarach dopisała nie tylko pogoda. Przyciągnął on 340 miłośników zmagań na szosie. Oprócz amatorów w różnym wieku startowali także mastersi, którzy rywalizowali w Wyścigu o Puchar Meridy zaliczanym do Pucharu Polski. – Trasa była dobrze oznakowana i zabezpieczona, byłem tu już 6 raz, lubię startować w tym wyścigu – powiedział Zbigniew Krzeszowiec, były mistrz Polski, zwycięzca wielu wyścigów w kategorii masters.
Udany szosowy jubileusz w Psarach
12.06.2013
Drugie miejsce Meridy wśród najpopularniejszych producentów i dwa nasze modele w pierwszej „10” rowerów wiosny 2013 to wynik raportu okazje.info.pl. Powstał on na podstawie analizy tegorocznych trendów związanych ze sportem dokonanej przez administratorów jednej z wiodących polskich porównywarek cen.
Merida popularna wśród internautów
12.06.2013
Po nieszczęśliwym 3. etapie Lampre-Merida miało wczoraj lepszy dzień podczas Wyścigu dookoła Szwajcarii. Po finiszu z peletonu 9. miejsce zajął młody kolarz włoskiej grupy, Davide Cimolai, najlepszy w sprincie był Arnaud Demare (FDJ). Diego Ulissi z Lampre-Merida po 4. etapie wyścigu wciąż jest 15. w „generalce”.
4. etap Tour de Suisse: Cimolai w czołówce
11.06.2013
Po 2. etapie Tour de Suisse wszystko wskazywało na to, że Michele Scarponi i Diego Ulissi będą walczyć o czołowe pozycje w klasyfikacji generalnej wyścigu. Plany pierwszego z nich zweryfikował jednak dotkliwy upadek na niebezpiecznym zjeździe 3. etapu. Więcej szczęścia miał Ulissi, który w „generalce” wyścigu zajmuje 15. miejsce ze stratą 2’ 25” do lidera Mathiasa Franka. 3. etap wygrał Peter Sagan.
Upadek Scarponiego w Szwajcarii, Ulissi wysoko
10.06.2013
Przemysław Niemiec zasłużenie wzbudza coraz większe zainteresowanie mediów. W najnowszym wywiadzie dla sport.tvp.pl, którego skrót ukazał się we wczorajszych "Wiadomościach" TVP, 6. zawodnik Giro d'Italia opowiada nie tylko o kulisach tego wyścigu. Kolarz Lampre-Merida m.in. opisuje w nim walkę na najtrudniejszych podjazdach, mówi o swojej motywacji przed Tour de France czy udziela rad młodym kolarzom, którzy chcieliby pójść w jego ślady.
Obejrzyj rozmowę TVP z Przemysławem Niemcem


Social
Firma
Wsparcie i technologia
undicom.pl
projektowanie stron zabrze
created by zwyklagencja.pl and