14.06.2013
W najbliższą niedzielę Merida Mazovia MTB Marathon po raz drugi zagości w Kozienicach. – Jeszcze nie jesteśmy na półmetku, ale zawodnicy rozkręcili się już na dobre. Tereny Puszczy Kozienickiej stwarzają wspaniałe warunki do organizowania maratonu – mówi Cezary Zamana, organizator najpopularniejszych polskich maratonów rowerowych. Najtwardsi zawodnicy będą się mogli sprawdzić w niedzielę na 104-km trasie.
Merida Mazovia MTB 16. czerwca w Kozienicach
14.06.2013
Davide Cimolai z Lampre-Merida zajął 9. miejsce w 6. etapie Tour de Suisse (Leuggern-Meilen, 186,1 km). Po długiej ucieczce zwyciężył Gregory Rast. Diego Ulissi z włoskiej grupy jest 14. w klasyfikacji generalnej wyścigu.
6. etap Tour de Suisse: Cimolai 9.
13.06.2013
W jubileuszowym X Wyścigu Kolarskim w Psarach dopisała nie tylko pogoda. Przyciągnął on 340 miłośników zmagań na szosie. Oprócz amatorów w różnym wieku startowali także mastersi, którzy rywalizowali w Wyścigu o Puchar Meridy zaliczanym do Pucharu Polski. – Trasa była dobrze oznakowana i zabezpieczona, byłem tu już 6 raz, lubię startować w tym wyścigu – powiedział Zbigniew Krzeszowiec, były mistrz Polski, zwycięzca wielu wyścigów w kategorii masters.
Udany szosowy jubileusz w Psarach
12.06.2013
Drugie miejsce Meridy wśród najpopularniejszych producentów i dwa nasze modele w pierwszej „10” rowerów wiosny 2013 to wynik raportu okazje.info.pl. Powstał on na podstawie analizy tegorocznych trendów związanych ze sportem dokonanej przez administratorów jednej z wiodących polskich porównywarek cen.
Merida popularna wśród internautów
12.06.2013
Po nieszczęśliwym 3. etapie Lampre-Merida miało wczoraj lepszy dzień podczas Wyścigu dookoła Szwajcarii. Po finiszu z peletonu 9. miejsce zajął młody kolarz włoskiej grupy, Davide Cimolai, najlepszy w sprincie był Arnaud Demare (FDJ). Diego Ulissi z Lampre-Merida po 4. etapie wyścigu wciąż jest 15. w „generalce”.
4. etap Tour de Suisse: Cimolai w czołówce


Social
Firma
Wsparcie i technologia
undicom.pl
projektowanie stron zabrze
created by zwyklagencja.pl and