06.06.2013
Co się odwlecze, to nie uciecze. Przedłużająca się zima nie pozwoliła rozpocząć sezonu Merida Mazovia MTB Marathonu w kwietniu w Otwocku. Zaległy maraton odbędzie się tam jednak w sobotę 8 czerwca. Wyścigi w tej lokalizacji, słynącej z ciekawych i wymagających tras, od lat cieszą się dużą popularnością wśród zawodników.
Merida Mazovia MTB Marathon już 8. czerwca w Otwocku!
05.06.2013
– Czuć, że ten rower jest bardzo sztywny i daje przewagę na płaskim. Jest agresywny i bardzo zrywny – mówi Przemysław Niemiec o nowym modelu Merida Reacto Evo. 6. kolarz Giro d’Italia przejechał nim ok. połowę trasy tego wyścigu, podczas którego nowy rower aero Lampre-Merida miał swoją oficjalną premierę. – Reacto Evo pozwala zaoszczędzić 10 watów przy prędkości 50 km/h, czyli średnio ok. 4% całkowitej mocy kolarza – mówi Juergen Falke, główny projektant Meridy.
Reacto Evo – nowy aero pocisk Meridy
03.06.2013
„Myślę, że to największe osiągnięcie w mojej karierze. Trochę w życiu już wygrałem, ale trudno porównywać zwycięstwo w wyścigu 1. kategorii i 6. miejsce w Giro d’Italia. Przed wyścigiem raczej nikt, łącznie ze mną, nie typował, że ukończę go na tak wysokiej pozycji” – pisze na swoim blogu Przemysław Niemiec, kolarz Lampre-Merida, po uzyskaniu najlepszego wyniku w historii polskiego kolarstwa w Giro d’Italia.
Przemysław Niemiec: Giro na szóstkę
29.05.2013
9. czerwca w Gminie Psary odbędzie się X Wyścig Kolarski. Każdy miłośnik rowerowych zmagań na szosie znajdzie w nim coś dla siebie. W różnych kategoriach mogą wystartować amatorzy bez licencji kolarskiej, w tym dzieci w wieku od 6 lat. Wielu kolarzy z bogatą przeszłością w peletonie przypomni o sobie w Psarach w Wyścigu o Puchar Meridy zaliczanym do Pucharu Polski mastersów.
Kolarskie święto w Psarach już 9. czerwca
28.05.2013
Młodzi zawodnicy Multivan Merida Biking Teamu świetnie spisali się w drugim w tym roku wyścigu Pucharu Świata XC, który odbył się w niedzielę w Novym Meście w Czechach. W mocnej stawce Thomas Litscher zajął 4. miejsce, 6. był Ondrej Cink. Po perturbacjach zdrowotnych do formy wraca Gunn-Rita Dahle Flesjaa, która w wyścigu kobiet zajęła 10. miejsce.
Młode strzelby Meridy wystrzeliły w Czechach


Social
Firma
Wsparcie
undicom.pl
projektowanie stron zabrze
created by zwyklagencja.pl and