AKTUALNOŚCI

01.08.2015
Rower Ryszarda Szurkowskiego, na którym zdobył mistrzostwo świata w 1973 r., będzie można obejrzeć w namiocie Taurona na każdej mecie Tour de Pologne. Znajdzie się w nim też jeden z modeli grupy Lampre-Merida. Każdy chętny będzie mógł również w namiocie skorzystać z bike-fittingu i dobrać idealną pozycję na rowerze czy wziąć udział w wyścigu na trenażerach. Na stoisku Taurona czeka także wiele atrakcji dla dzieci.
Mistrzowski rower, bike-fitting i inne atrakcje na każdej mecie TdP
01.08.2015
„Jak dla każdego polskiego kolarza, Tour de Pologne to dla mnie bardzo ważny wyścig i chcę w nim osiągnąć dobry wynik. Motywacji po nieudanym Giro mi nie brakuje – pisze na blogu Przemysław Niemiec, który w ubiegłym roku ukończyłTdP na 5. miejscu. Kolarz Lampre-Merida niemal cały lipiec poświęcił na treningi we Włoszech i czuje się dobrze przygotowany do wyścigu.
Przemysław Niemiec gotowy na Tour de Pologne
30.07.2015
– Przemysław Niemiec i Diego Ulissi mogą rywalizować o dobry rezultat w klasyfikacji generalnej wyścigu – mówi przed Tour de Pologne Simone Pedrazzini, dyrektor sportowy Lampre-Merida. Jego zdaniem Niemca stać na to, by powtórzyć dobrą zeszłoroczną jazdę, która dała mu w „generalce” 5. miejsce. Pedrazzini liczy także na zwycięstwo włoskiej grupy na płaskich etapach i podkreśla wyjątkowe uczucie łączące ekipę Lampre-Merida i Tour de Pologne.
"Niemiec powalczy w Tour de Pologne o dobry wynik"
22.07.2015
„Nieprawdopodobne zawieszenie! Jakość zgrania przodu z tyłem jest w tej kategorii niespotykana” – czytamy w recenzji nowej Meridy Ninety-Six opublikowanej w „bikeBoardzie”. „Ninety-Six to jeden z bodajże trzech fulli, które pozwalają myśleć, że pucharowy full XC o skoku 100 mm ma sens. Nam dał wielką radość z jazdy, nawet na technicznie trudnych fragmentach” – pisze Miłosz Kędracki.
Nowa Merida Ninety-Six doceniona przez "bikeBoard"
22.07.2015
„Po wszystkich zmianach Scultura IV stała się rowerem bardziej uniwersalnym, o rasowym, sportowym charakterze” – czytamy w podsumowaniu recenzji nowego modelu w „bikeBoardzie”. Zarówno wersja Team, jak i 9000 na wiele sposobów zrobiła wrażenie na testerze.
Nowa Scultura zrobiła wrażenie na "bikeBoardzie"