27.03.2014
Przemysław Niemiec potwierdził swoją moc w górach, zajmując 10. miejsce w 3. etapie Volta a Catalunya! Starcie światowej czołówki „górali” wygrał Joaquim Rodriguez przed Alberto Contadorem i Nairo Quintaną. W kl. generalnej wyścigu prowadzi Rodriguez, Niemiec jest 10. ze stratą 20”. Problemy ze ścięgnami Achillesa zmusiły do wycofania się z dalszej jazdy Chrisa Hornera.
 
Katalonia: Przemysław Niemiec 10. w 3. etapie!
25.03.2014
Roberto Ferrari z Lampre-Merida zajął 2. miejsce w 2. etapie Volta a Catalunya. W końcowym sprincie lepszy był jedynie Luka Mezgec, który wygrał także 1. etap i prowadzi w kl. generalnej wyścigu. Przemysław Niemiec i Chris Horner w obu etapach finiszowali w czołowej grupie.
Volta a Catalunya: Ferrari 2. w 2. etapie
24.03.2014
Jose Antonio Hermida i Rudi van Houts wygrali prolog legendarnego wyścigu Absa Cape Epic! 23-km trasę pokonali w czasie 59’ 8”, o 12” wyprzedzając Lukas Fluckigera i Martina Fangera. – Zadanie wykonane. Przybyliśmy tu, żeby wygrać etap i założyć koszulkę liderów – powiedział Jose Antonio Hermida po udanym rozpoczęciu ciężkiej etapówki.
Prolog Cape Epic dla Multivan Merida Biking Teamu!
24.03.2014
Przemysław Niemiec i Chris Horner będą przewodzić grupą Lampre-Merida w Volta a Catalunya. „Ostatnio byłem w Katalonii 7., w tym roku też postaram się o dobry wynik” - napisał na swoim blogu Przemysław Niemiec.
Niemiec i Horner liderami Lampre-Merida w Katalonii
23.03.2014
Filippo Pozzato, Sacha Modolo i Diego Ulissi będą dzisiaj walczyć o sukces Lampre-Merida w Mediolan-San Remo. – Bardzo chciałbym znów przeżyć emocje, które towarzyszyły mi, gdy zwyciężałem w tym wyścigu – mówi Pozzato, triumfator superklasyku z 2007 r.
Trio Lampre-Merida głodne sukcesu w Mediolan-San Remo


Social
Firma
Wsparcie i technologia
undicom.pl
projektowanie stron zabrze
created by zwyklagencja.pl and