13.10.2013
Diego Ulissi kontynuuje swoją zwycięską passę. Zaledwie dwa dni po wygranej w Coppa Sabatini kolarz Lampre-Merida zwyciężył w Giro dell’Emilia. Atak po 6. triumf w sezonie Ulissi rozpoczął 600 m przed metą.
Kolejne zwycięstwo Ulissiego!
11.10.2013
Diego Ulissi z Lampre-Merida wygrał wczoraj klasyk Coppa Sabatini. Piąte zwycięstwo w sezonie odniósł po długim sprincie z 30-osobowej grupy. Był to kolejny świetny występ Ulissiego po jego niedawnym triumfie w wyścigu Mediolan-Turyn.
Diego Ulissi znów wygrywa!
11.10.2013
Legenda kolarstwa górskiego Gunn-Rita Dahle Flesjaa otworzyła w minioną sobotę w Wieliszewie pierwszą trasę cross country w okolicy Warszawy. Wykręciła na niej świetny czas, a rowerzystów zachwyciła nie tylko swoimi dwukołowymi umiejętnościami. – Świetnie bawiłam się na trasie. Obiecuję, że wrócę tu za rok, jeśli obiecacie mi, że zabierzecie ze sobą swoje żony i dziewczyny – stwierdziła, zachęcając do tego, by więcej kobiet wsiadało na rower.
Gunn-Rita podbiła Wieliszew
04.10.2013
Gunn-Rita Dahle Flesjaa to nie tylko najbardziej utytułowana kobieta w historii kolarstwa górskiego, ale też kobieta o bardzo interesującej osobowości. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami legendarnej Norweżki na różne, nie tylko rowerowe, tematy. Już 5 października otworzy ona Wieliszewską Trasę Crossową, dzień później weźmie udział w finale Merida Mazovia MTB Marathonu.
Gunn-Rita Dahle Flesjaa nie tylko o MTB
03.10.2013
Gunn-Rita Dahle Flesjaa, najbardziej utytułowana kobieta w historii kolarstwa górskiego i aktualna mistrzyni świata, oraz czołowy polski kolarz szosowy Przemysław Niemiec spotkają się, by opowiedzieć nie tylko o swoich sukcesach. Pomogą też odnieść sukces osobom walczącym z rakiem. Udzielą wsparcia dla aukcji charytatywnych rowerów, które w ramach akcji Rak’n’Rolling przejechały drogę z Polski na Zwrotnik Raka, a następnie zostały pomalowane przez artystów. Konferencję, która odbędzie się 7 października o 11 w Centrum Prasowym PAP, poprowadzą mistrzowie mikrofonu – Tomasz Jaroński i Adam Probosz z Eurosportu.
Mistrzowie dwóch kółek o sobie i przeciw rakowi


Social
Firma
Wsparcie i technologia
undicom.pl
projektowanie stron zabrze
created by zwyklagencja.pl and