16.05.2013
Roberto Ferrari z Lampre-Merida finiszował na 7. miejscu w 12. etapie Giro d’Italia (Longarone-Treviso, 138 km). 100 zwycięstwo w karierze odniósł w nim niezawodny Mark Cavendish. Skutecznie pojechali Przemysław Niemiec i Michele Scarponi, którzy dotarli na metę w czołowej grupie i po 3'-stracie Wigginsa awansowali na odpowiednio 7. i 5. miejsce w “generalce”. Cichym bohaterem Lampre-Merida jest dzisiaj Daniele Pietropolli. 20 km przed metą oddał on swój rower Scarponiemu, gdy ten złapał „gumę”.
Giro: Ferrari 7. w 12. etapie, awans Niemca i „Scarpy”
16.05.2013
Wczorajszy 11. etap Giro d’Italia (Tarvisio-Vajont, 182 km) nie przyniósł zmian w czołówce klasyfikacji generalnej wyścigu. Przemysław Niemiec jest 8. ze stratą 3’ 35” do lidera Nibalego, Michele Scarponi zajmuje 6. pozycję i traci do kolarza Astany 2’ 13”. Obaj kolarze Lampre-Merida dotarli wczoraj na matę w grupie głównych faworytów wyścigu, ponad 5’ po zwycięzcy etapu, którym po samotnej ucieczce został Ramunas Navardauskas.
Giro: Niemiec i Scarponi bez zmian w generalce
15.05.2013
Czas na wielkie ściganie na Mazowszu! Czwarte tegoroczne zawody z cyklu Merida Mazovia MTB Marathon odbędą się już 19. maja w Piasecznie. Poprowadzona tamtejszym parkiem krajobrazowym trasa ominie najbardziej piaszczyste tereny na rzecz twardszych duktów leśnych obfitujących w prawdziwe pomniki przyrody. Zapowiada się szybki wyścig z dużą dawką adrenaliny.
Merida Mazovia MTB Marathon już 19. maja w Piasecznie
14.05.2013
Przemysław Niemiec zajął 11. miejsce w pierwszym górskim etapie tegorocznego Giro d’Italia (Cordenons-Altopiano del Montasio, 169 km). Na trasie z podjazdem przez wielu uznawanym za najtrudniejszy w całym Giro 2013 utrzymywał się w ścisłej czołówce, w samej końcówce został jednak do pomocy Michele Scarponiemu, który miał nieco słabszy dzień. Etap wygrał Uran Uran (Sky), w klasyfikacji generalnej Niemiec jest 8., Scarponi 6.
Giro: Niemiec świetny w górach, słabszy dzień „Scarpy”  (video)
14.05.2013
Przemysław Niemiec z Lampre-Merida wolny dzień na Giro d’Italia wykorzystał m.in. do tego, by podzielić się wrażeniami z wyścigu na swoim blogu. „Póki co wydaje mi się, że jedziemy ze Scarponim nawet lepiej niż w 2011 r., ale najtrudniejsze i najdłuższe podjazdy dopiero przed nami” – czytamy na przemyslawniemiec.blogspot.com. Zajmujący 8. pozycję w wyścigu kolarz pisze, że czuje wsparcie swojej grupy i może się skupić na tym, by wspólnie ze Scarponim walczyć w czołówce. „Będzie tylko ciekawiej” – kończy swój wpis po 9. etapie Giro d’Italia.
Niemiec o Giro d'Italia: wszystko pod kontrolą


Social
Firma
Wsparcie
undicom.pl
projektowanie stron zabrze
created by zwyklagencja.pl and