AKTUALNOŚCI

07.09.2015
Ondrej Cink sprawił niespodziankę w sobotnim wyścigu elity mężczyzn na mistrzostwach świata MTB XC. Zawodnik Multivan Merida Biking Teamu zdobył w Andorze brązowy medal, ustępując jedynie 2. Julienowi Absalonowi i zwycięzcy Nino Schurterowi. Wśród kobiet 4. miejsce zajęła niezmordowana Gunn-Rita Dahle Flesjaa z ekipy Meridy, której problemy zdrowotne utrudniły walkę o medal, mistrzynią świata została Pauline Ferrand-Prevot.
Ondrej Cink sensacyjnym medalistą MŚ XC!
29.08.2015
Ilia Koshevoy z grupy Lampre-Merida zajął 2. miejsce na wymagającym 7. etapie Vuelta a Espana. – Byłem bliski osiągnięcia znakomitego rezultatu i spełnienia swoich marzeń – powiedział Białorusin, który finiszował 9” za zwycięzcą Bertem Janem Lindemanem.
Ilia Koshevoy 2. na 7. etapie Vuelta a Espana
18.08.2015
"Merida Ninety-Six wzbudziła w nas ogromne emocje. To nowoczesna konstrukcja idąca z duchem czasu, która sprosta najbardziej wymagającym trasom XC. Przemyślane zawieszenie, wyspecjalizowana geometria i osprzęt z najwyższej półki to główne cechy konstrukcji, która podana została w wyjątkowo wysmakowanym designie". Polecamy obszerny test bikeWorld.pl.
Ninety-Six chwalony przez bikeworld.pl
13.08.2015
Przedstawiamy galerię zdjęć wyposażenia grupy Lampre-Merida podczas Tour de Pologne. Kolarze włoskiej ekipy korzystali na polskich trasach z Meridy Scultura, Reacto oraz Warp TT. Zapraszamy do zapoznania się z wieloma zdjęciami sprzętu naszej ekipy.
Sprzęt Lampre-Merida na Tour de Pologne - zdjęcia
11.08.2015
Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z przejazdu trasy Tour de Rybnik w towarzystwie Przemysława Niemca. Kolarz grupy Lampre-Merida był gościem specjalnym rekonesansu rund wyścigu, który odbędzie się 30 sierpnia. Jednym z głównych sponsorów Tour de Rybnik jest Merida Polska.
Na trasie Tour de Rybnik z Przemkiem Niemcem - zdjęcia