22.06.2013
„Traktuję Sobótkę z odpowiednią powagą, nie jest to wyścig o czapkę gruszek, ale walka o mistrzostwo Polski, do której czuję się dobrze przygotowany” – pisze na swoim blogu Przemysław Niemiec, kolarz Lampre-Merida. Start w niedzielnym wyścigu elity będzie dla niego pierwszym po Giro d’Italia, w którym zajął 6. miejsce, najlepsze w historii polskiego kolarstwa. Tuż po zmaganiach w Sobótce Niemiec zadebiutuje w Tour de France.
Przemysław Niemiec powalczy o mistrzostwo Polski
20.06.2013
Do sklepów trafiają nowe wersje popularnych turystycznych rowerów Merida Freeway. Projektanci Meridy odnowili wszechstronne modele z myślą o sezonie 2014, jednak już tego lata można wybrać się nimi na wakacyjną wyprawę. Zyskały one nie tylko nowy wygląd, ale także nowe wyposażenie.
Nowe modele Freeway już w sprzedaży!
20.06.2013
Wiodące brytyjskie czasopismo rowerowe „Cycling Weekly” w wydaniu z 13 czerwca przedstawia test Meridy Scultura Comp 904. Rower zdobył w nim 8 punktów na 10 możliwych. Magazyn docenia jego bezkompromisową ramę z widelcem i określa ten model jako świetny dla wszystkich szosowców z ograniczonym budżetem.
Scultura Comp-904 doceniona przez „Cycling Weekly”
17.06.2013
VI etap Merida Mazovia MTB toczył się w Kozienicach w pełnym słońcu i przyciągnął aż 929 miłośników rowerowych zmagań. – Wyścig był naprawdę dynamiczny i szybki. Jechaliśmy po szerokich duktach, a na dłuższych dystansach trzeba było przeprawić się przez potoki, co było ekscytujące – mówi Cezary Zamana, organizator Merida Mazovia MTB Marathonu.
Merida Mazovia MTB: słoneczne ściganie w Kozienicach
17.06.2013
Gunn-Rita Dahle Flesjaa wraca do wielkiej formy. Mistrzyni olimpijska uporała się już z problemami zdrowotnymi i w 3. wyścigu Pucharu Świata w Val di Sole zajęła 5. miejsce. W wyścigu mężczyzn trzech zawodników Multivan Merida Biking Teamu uplasowało się w pierwszej „10”, dzięki czemu ekipa Meridy wygrała klasyfikację drużynową.
Gunn-Rita na podium w Val di Sole, ekipa Meridy najlepsza


Social
Firma
Wsparcie i technologia
undicom.pl
projektowanie stron zabrze
created by zwyklagencja.pl and