20.08.2013
„Na górskich przełęczach Scultura czuje się jak kozica, od podstaw stworzona do wspinania” - czytamy w teście modelu Merida Scultura Comp-904 w sierpniowym wydaniu „bikeBoardu”. Ze średnią punktów 5,0 nasza szosówka otrzymała ocenę „świetna”. Lekka i sztywna maszyna określana jest jako spełnienie najskrytszych marzeń każdego górala.
Scultura Comp-904 ze świetną oceną „bikeBoardu”
20.08.2013
Z dobrej strony w zakończonym w niedzielę Eceno Tour pokazał się Maximiliano Richeze z Lampre-Merida. Rozpoczął on wyścig trasami Beneluksu od 4. miejsca, na jednym z etapów był 2. Kraksa na 4. etapie pogrzebała szanse Filippo Pozzato, kapitana włoskiej grupy, na wysoką pozycje w „generalce”. Zwycięzcą Eneco Tour został Zdenek Stybar.
Sprinter Lampre-Merida błysnął w Eneco Tour
14.08.2013
Jose Antonio Hermida zajął 2. miejsce w wyścigu Pucharu Świata XC w Kanadzie. To kolejny świetny wynik, który uzyskał na swojej ulubionej trasie. W 2010 r. właśnie na niej został on mistrzem świata XC.
Hermida 2. w wyścigu PŚ w Kanadzie
06.08.2013
Diego Ulissi zajął 4. miejsce w bardzo wymagającym 6. etapie Tour de Pologne ze startem i metą w Bukowinie Tatrzańskiej (192 km). Zwycięstwo w całym wyścigu zapewnił sobie w ostatnim etapie, „czasówce” z Wieliczki do Krakowa, Pieter Weening. Najwyżej sklasyfikowanym kolarzem Lampre-Merida w wyścigu został Jose Serpa, który ukończył go na 26. pozycji.
TdP: Ulissi mocny w końcówce, Serpa najwyżej z Lampre-Merida
02.08.2013
Po dwóch płaskich etapach w Polsce nadszedł czas na góry. Mimo wielu ataków etap z Nowego Targu do Zakopanego rozstrzygnął finisz z grupy. Wygrał go Thor Hushovd, 7. był Diego Ulissi z Lampre-Merida.
5. etap TdP: Ulissi 7. w Zakopanem


Social
Firma
Wsparcie i technologia
undicom.pl
projektowanie stron zabrze
created by zwyklagencja.pl and