AKTUALNOŚCI

27.02.2015
Rower znaczy dla Ciebie bardzo wiele? Pokaż to na zdjęciu i wygraj cenne nagrody. Temat tygodnia w konkursie fotograficznym Meridy przedstawia na filmie Przemysław Niemiec, a jedną z nagród jest wspólny trening z kolarzem Lampre-Merida. Co tydzień można wygrać także m.in. rower szosowy Merida Speeder i akcesoria rowerowe. Konkurs potrwa od 27 lutego do 10 kwietnia br. na profilu facebook.com/merida.polska.
"Więcej niż rower" - wyślij zdjęcie i wygraj w konkursie Meridy!
26.02.2015
3 marca o 12.00 w SP nr 1 w Rydułtowach odbędzie się konferencja inaugurująca działalność Cykloklasy Merida, czyli nowej odsłony profesjonalnych klas kolarskich dla dziewczyn. Patronami honorowymi przedsięwzięcia zostali czołowy polski kolarz Przemysław Niemiec, legenda MTB Gunn-Rita Dahle Flesjaa oraz kolarska mistrzyni Europy na torze i szosowa mistrzyni Polski Eugenia Bujak. Wychowawcą dziewczyn z Rydułtów jest Dariusz Skupień, pierwszy trener w karierze Bujak. Konferencję poprowadzi Adam Probosz, komentator Eurosportu.
Rusza Cykloklasa Merida, czyli klasy kolarskie dla dziewczyn
25.02.2015
Jeden z czołowych polskich kolarzy Przemysław Niemiec debiutuje jako aktor! Zawodnik Lampre-Merida wziął udział w kampanii „Więcej niż rower” jako bohater 6 krótkich filmów o pasji do dwóch kołek. Jego popisy komentuje Adam Probosz z Eurosportu, a każdy, kto zainspiruje się kolarskim mistrzem i zrobi dobre zdjęcie, może co tydzień wygrać wspólny trening z nim, rower i inne cenne nagrody.
Przemysław Niemiec aktorem! Zainspiruj się nim i wygraj [video]
23.02.2015
Hiszpan Rafael Valls zwyciężył w mocno obsadzonym Tour of Oman. Wygraną kolarzowi Lampre-Merida dał triumf na królewskim 4. etapie wyścigu. 2. miejsce w kl. generalnej etapówki zajął Tejay van Garderen, 3. był Alejandro Valverde, 4. Rafał Majka. – To zwycięstwo sprawia mi wielką radość, chcę się nią podzielić z moimi kolegami i całą ekipą, od której otrzymałem wielkie wsparcie – powiedział Valls.
Rafael Valls wygrał Tour of Oman! [video]
20.02.2015
Davide Cimolai zwyciężył w Trofeo Laigueglia, zapewniając Lampre-Merida trzecią wygraną w tym klasyku z rzędu. Duży udział w jego wygranej miał Przemysław Niemiec, który skasował w końcówce odjazd trzech kolarzy i umożliwił koledze walkę o zwycięstwo w sprincie.
Cimolai wygrał Trofeo Laigueglia, świetny Niemiec