Rowery Merida - rowery, części, osprzęt, akcesoria rowerowe - producent i dystrybutor rowerów
Uniwersalny

AKTUALNOŚCI

21.05.2014
Roberto Ferrari ponownie ukończył etap Giro d’Italia w pierwszej „5”. Sprinter Lampre-Merida na 10. odcinku wyścigu był 4. Po raz trzeci w wyścigu zwyciężył Nacer Bouhanni. W czołowej grupie i bez strat finiszowali zawodnicy włoskiej grupy najwyżej sklasyfikowani w „generalce” (Diego Ulissi, Damiano Cunego, Przemysław Niemiec).
Giro: Ferrari 4. na 10. etapie
19.05.2014
Diego Ulissi z Lampre-Merida zajął 4. miejsce na 9. etapie Giro d’Italia. W ucieczce dnia jechał inny kolarz włoskiej grupy, Matteo Bono. Etap zwyciężył najlepszy z uciekinierów, Peter Weening. Liderem wyścigu pozostaje Cadel Evans.
Giro: Ulissi 4. na 9. etapie, Bono w ucieczce
18.05.2014
Znakomita jazda pozwoliła Diego Ulissiemu wygrać po raz drugi w tegorocznym Giro d’Italia. Kolarz Lampre-Merida zwyciężył w pierwszym górskim etapie i w kl. generalnej awansował na 6. miejsce. Pecha miał Przemysław Niemiec, który w kluczowym momencie złapał „gumę" i stracił do zwycięzcy 7’ 30".
Diego Ulissi wygrał 8. etap Giro d’Italia! (video)
17.05.2014
Roberto Ferrari z Lampre-Merida był 5. na 7. etapie Giro d’Italia. Najlepszym sprinterem po raz drugi został Nacer Bouhanni. Przemysław Niemiec, a także pozostali czołowi kolarze Lampre-Merida, finiszowali na płaskim etapie w czołowej grupie, bez strat. W ucieczce dnia znalazł się kolarz włoskiej grupy, Winner Anacona.
Giro: Ferrari 5. na 7. etapie, Niemiec bez strat
16.05.2014
6. etap Giro d’Italia okazał się bolesny dla wielu zawodników. Poważne kraksy w deszczu spowodowały wiele obrażeń i strat faworytów. Ucierpiał m.in. Przemysław Niemiec, który ma sporo otarć i potłuczeń. Z powodu pękniętych żeber i złamanego palca z wyścigu musiał się wycofać m.in. Joaquin Rodriguez, wymieniany jako jeden z faworytów do zwycięstwa w kl. generalnej. etap wygrał dotychczasowy lider, Michael Matthews.
Giro: poważne kraksy na 6. etapie, straty faworytów