22.04.2014
– To jeden z moich ulubionych wyścigów i jak zawsze chcę się na nim pokazać z jak najlepszej strony – mówi Przemysław Niemiec przed rozpoczynającym się dzisiaj Giro del Trentino. Wystartuje w nim jako lider Lampre-Merida.
Przemysław Niemiec: chcę się pokazać w Trentino z jak najlepszej strony
19.04.2014
Wesołych Świąt Wielkanocnych życzą zarząd oraz wszyscy pracownicy Merida Polska.
Wesołych Świąt Wielkanocnych!
16.04.2014
„Wyuczona bezradność wobec dziur słabnie w obliczu elastyczności ramy” – czytamy w teście Meridy Ride CF Team w kwietniowym „bikeBoardzie”. Zapraszamy do zapoznania się z recenzją naszego specjalisty od najgorszych nawierzchni.
Ride CF Team doceniony przez „bikeBoard”
15.04.2014
Multivan Merida Biking Team świetnie rozpoczął sezon Pucharu Świata w cross country. W pierwszym wyścigu cyklu w Pietermaritzburgu w RPA Gunn-Rita Dahle Flesjaa zajęła 2. miejsce, wśród mężczyzn Ondrej Cink był 4., a Jose Antonio Hermida 5. Zespół Meridy wygrał w RPA klasyfikację drużynową.
Gunn-Rita 2., ekipa Meridy najlepsza w 1. wyścigu PŚ w RPA
12.04.2014
„W ostatnim starcie przed Pucharem Świata uzyskałam dobry rezultat. Cała zabawa rozpocznie się w RPA już za chwilę. Wielkie nerwy związane z ekscytacją i rywalizacją znów stają się częścią codziennego życia” – pisze Gunn-Rita Dahle Flesjaa w najnowszym odcinku swojego kolarskiego pamiętnika.
Pamiętnik Gunn-Rity: czas na Puchar Świata!


Social
Firma
Wsparcie i technologia
undicom.pl
projektowanie stron zabrze
created by zwyklagencja.pl and