Rowery Merida - rowery, części, osprzęt, akcesoria rowerowe - producent i dystrybutor rowerów
Uniwersalny

AKTUALNOŚCI

06.10.2014
Rui Costa świetnie spisał się w ostatnim europejskim wyścigu World Touru w sezonie, Giro di Lombardia. Portugalczyk wspierany m.in. przez Przemysława Niemca zajął w słynnym klasyku 3. miejsce, zwyciężył Daniel Martin, drugi był Alejandro  Valverde.
Rui Costa trzeci w Giro di Lombardia
05.10.2014
Przemysław Niemiec podpisał nowy dwuletni kontrakt z grupą Lampre-Merida. – Dobrze się czuję w tej ekipie i cenię sprawdzone rozwiązania. Chęci do jazdy na wysokim poziomie mam wciąż bardzo duże – mówi jeden z czołowych polskich kolarzy. – Przemysław udowodnił nam, że potrafi wziąć na siebie odpowiedzialność i dobrze poradzić sobie z presją. Z pewnością będzie miał jeszcze okazje, żeby to potwierdzić – zaznacza Brent Copeland, menedżer włoskiej grupy.
Przemysław Niemiec zostaje w Lampre-Merida!
03.10.2014
„Złoto Michała Kwiatkowskiego to wielka rzecz i jestem dumny z tego, że mam w niej swój udział” – pisze Przemysław Niemiec. „Kwiatek zadeklarował, że interesuje go tylko złoty medal, więc nie brakowało nam motywacji, żeby pomóc go wywalczyć” – czytamy na blogu kolarza Lampre-Merida. W niedzielę będzie się ścigał w klasyku Giro di Lombardia. „Nastawienie mam bojowe, to mój przedostatni start w sezonie, więc nie ma się co oszczędzać”.
Przemysław Niemiec po MŚ: Polak potrafi
18.09.2014
Legendarna Gunn-Rita Dahle Flesjaa zajęła 2. miejsce w finale MTB w Bad Salzdetfurth. – Skoro jestem w stanie nadal jeździć tak jak dzisiaj, nie widzę powodu, by kończyć karierę – powiedziała zawodniczka Multivan Merida Biking Teamu. W wyścigu mężczyzn w Niemczech 6. był Jose Antonio Hermida.
Gunn-Rita Dahle Flesjaa 2. na zakończenie sezonu
18.09.2014
Niccolo Bonifazio z Lampre-Merida wygrał wczoraj klasyk Coppa Agostoni. 20-letni Włoch był najlepszy w końcowym sprincie i powtórzył tym samym wynik swojego kolegi z grupy Filippo Pozzato, który triumfował w tym wyścigu rok wcześniej.
Niccolo Bonifazio wygrał Coppa Agostoni