Rowery Merida - rowery, części, osprzęt, akcesoria rowerowe - producent i dystrybutor rowerów
Uniwersalny

AKTUALNOŚCI

08.07.2014
Mistrz świata Rui Costa uzgodnił warunki nowego kontraktu z Lampre-Merida. – Jestem przekonany, że najlepszą rzeczą, jaką mogę zrobić, jest przedłużyć umowę z grupą i sponsorami, by pracować razem przez następne dwa lata – powiedział Portugalczyk, który przewodzi włoskiej ekipie w Tour de France.
Rui Costa na dłużej w Lampre-Merida
08.07.2014
4,5 gwiazdki na 5 gwiazdek możliwych – taką ocenę dostała Merida One-Forty 5-B od BikeRadar, popularnego i cenionego źródła fachowych opinii na temat dwukołowego sprzętu. "Fantastyczny rower ścieżkowy" czytamy w podsumowaniu testu.
BikeRadar świetnie ocenił Meridę One-Forty 5-B
08.07.2014
Marcel Kittel wygrał walkę sprinterów na 3. etapie Tour de France z metą w Londynie. W czołowej grupie finiszował Rui Costa, który w klasyfikacji generalnej zajmuje 15. miejsce ze stratą 2” do lidera Vincenzo Nibalego.
3. etap TdF: Rui Costa bez strat w Londynie
07.07.2014
Aż 9 premii górskich na trasie 2. etapu Tour de France wyłoniło czołową grupkę, która walczyła o zwycięstwo. 2 km przed metą zaatakował z niej Vincenzo Nibali i sięgnął po zwycięstwo. Próbował dołączyć do niego Rui Costa, który ostatecznie finiszował 14. Po sprincie 3. miejsce zajął Michał Kwiatkowski.
2. etap TdF: Rui Costa w czołowej grupie, Kwiatkowski 3.
06.07.2014
Pierwszy etap Wielkiej Pętli obfitował w kraksy, w których brali udział także kolarze Lampre-Merida. Z powodu jednej  nich o zwycięstwo wśród sprinterów nie mógł walczyć Sacha Modolo z włoskiej grupy. Zwyciężył Marcel Kittel, czołowi zawodnicy Lampre-Merida , w tym Rui Costa i Chris Horner, finiszowali bez strat w czołowej grupie.
Nerwowy początek Tour de France