Rowery Merida - rowery, części, osprzęt, akcesoria rowerowe - producent i dystrybutor rowerów
Uniwersalny

AKTUALNOŚCI

02.08.2014
„Wystartuję w Tour de Pologne z innym nastawieniem niż w zeszłym roku, gdy byłem wykończony po Tour de France. Wiem, że stać mnie na dużo więcej niż ostatnio. Odpocząłem i solidnie potrenowałem, żeby walczyć o dobry wynik. Bardzo mi na nim zależy” – czytamy na blogu Przemysława Niemca z Lampre-Merida.
Przemysław Niemiec: czas powalczyć u siebie
01.08.2014
Rower aktualnego kolarskiego mistrza świata Rui Costy z Lampre-Merida będzie jedną z atrakcji Strefy Dobrej Energii Taurona na każdej mecie tegorocznego Tour de Pologne. Wszyscy, którzy odwiedzą namiot Taurona, będą w nim mogli także m.in. wsiąść na energorower i sprawdzić, ile sił muszą włożyć w kręcenie, żeby uruchomić lampę czy wiatrak.
Rower mistrza świata i inne atrakcje na każdej mecie TdP
29.07.2014
Przejazd królewskiego 6. etapu Tour de Pologne w wozie Lampre-Merida to uczta przygotowana dla zwycięzcy aukcji charytatywnej. – Takie przeżycia zostaną w pamięci na zawsze – mówi Czesław Lang, dyrektor generalny wyścigu. Pieniądze z rozpoczętej 29 lipca aukcji wspomogą kosztowną terapię 8-letniej Klaudii Pająk z Pisarzowic, rodzinnej miejscowości Przemysława Niemca. – Wszyscy w Lampre-Merida jesteśmy pomocnikami Klaudii w jej wyścigu – podkreśla Marco Marzano, dyrektor sportowy grupy.
Przejedź etap TdP w wozie Lampre-Merida i pomóż wyzdrowieć Klaudii!
23.07.2014
Tour de Pologne to nie tylko walka zawodowców. Każdy miłośnik kolarstwa może się sprawdzić w zmaganiach towarzyszących wyścigowi. 8 sierpnia w Bukowinie Tatrzańskiej odbędzie się Tour de Pologne Amatorów. Trwa także rywalizacja w aplikacji Endomondo przygotowana przez Tauron Polska Energia, głównego sponsora wyścigu. Wygrać można m.in. rower szosowy, replikę maszyny Lampre-Merida, czy udział w zamkniętych testach modeli Merida na rok 2015.
Amatorzy kolarstwa na start, wirtualnie i w realu!
22.07.2014
Rui Costa zakończył swój udział w Tour de France. Przyczyną rezygnacji mistrza świata z dalszej jazdy jest zdiagnozowane u niego zapalenie płuc. Choroba rozwinęła się z zapalenia oskrzeli, z którym kolarz Lampre-Merida zmagał się od 11. etapu Wielkiej Pętli.
Rui Costa wycofał się z Tour de France