AKTUALNOŚCI

26.06.2007
Aktualna mistrzyni świata MTB i mistrzyni olimpijska Gunn-Rita Dahle Flesjå musiała przerwać starty w tym sezonie i wrócić do Norwegii.
Gunn-Rita Dahle Flesjå zmuszona do przerwania sezonu wyścigowego
17.06.2007
W wyścigu pucharowym w Champéry Ralph Näf powrócił do szeregu światowej elity. Startujący z numerem 35 szwajcarski kolarz z zacięciem wywalczył sobie finisz na świetnym piątym miejscu, awansując na dwunaste w klasyfikacji generalnej
Ralph Näf powraca do światowej elity
24.05.2007
REGULAMIN 4-go WYŚCIGU KOLARSKIEGO O PUCHARWÓJTA GMINY PSARY DLA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW KOLARSTWA NIE POSIADAJĄCYCH LICENCJI KOLARSKIEJ I NIE ZRZESZONYCH W KLUBACH KOLARSKICH
REGULAMIN  4-go  WYŚCIGU  KOLARSKIEGO
21.05.2007
REGULAMIN IV WYŚCIGU KOLARSKIEGO O Puchar Wójta Gminy Psary Mariana Kozieła
REGULAMIN WYŚCIGU KOLARSKIEGO
04.04.2007
Zespół Multivan Merida Biking Team w składzie Ralph Näf i José Hermida wygrała czwarty wyścig wieloetapowych zawodów Cape Epic rozgrywanych w Południowej Afryce.
Ralph Näf and José Hermida wygrywają czwarty etap Cape Epic
04.04.2007
W etapowym wyścigu «Cape Epic» rozpoczynającym się w sobotę Multivan Merida Biking Team wystawi dwie świetne grupy.
Multivan Merida wystawia dwie grupy do wyścigu Cape Epic
04.04.2007
W piątym etapie "Tour de Taiwan", Niemiec Benjamin Diener zapewnił pierwsze etapowe zwycięstwo drużynie Multivan Merida Road Team.
Multivan Merida wygrywa kolejny etap Tour de Taiwan
22.03.2007
Na wyścig «Tour de Taiwan» który rozpoczął się wczoraj, drużyna Multivan Merida wystawiła własny zespół szosowy. Prowadzona przez 34-letniego Jürgena Kotulla grupa czterech młodych Niemców zmierzy się z tym siedmiodniowym wyścigiem etapowym. Cel jest bardzo ambitny: Multivan Merida Biking Team zamierza powtórzyć wyczyn Moritza Milatza a roku 2005, tj. zwyciężyć w klasyfikacji generalnej.
Multivan Merida Team w wyścigu Tour de Taiwan
27.02.2007
W trakcie oficjalnej prezentacji drużyny Multivan Merida jedno było oczywiste: nastrój w najsilniejszej obecnie drużynie kolarskiej jest wspaniały i w nadchodzącym sezonie ma ona duże szanse na zaprezentowanie się jeszcze lepiej niż w poprzednim.
Multivan Merida Biking Team rozpoczyna sezon w pełni zmobilizowana.
22.02.2007
W mistrzostwach świata w cyklokrosie rozegranych w belgiskim Hooglede-Gits Hiszpan José Hermida zajął siedemnaste miejsce, co było najlepszym wynikiem wśród kolarzy specjalizujących się w MTB.
José Hermida finiszuje jako najszybszy z kolarzy górskich w cyklokrosie.