Przejdź na nową stronę

AKTUALNOŚCI

06.10.2004
Do tego szczególnego wyzwania przygotowywała się systematycznie: norweska kolarka górska Gunn-Rita Dahle zamierzała jechać po złoto na Igrzyskach Olimpijskich Ateny 2004.
Gunn-Rita Dahle zdobywa olimpijskie złoto w Atenach
20.07.2004
Oczy są bardzo ważne! – to pewnik. O oczy trzeba dbać – to też brzmi jak slogan, ale to też prawda. Gdy jeździmy na rowerze naszym oczom grozi to, co może w nie uderzyć(kamienie, muchy, gałązki, itp.) oraz to, czego nie widzimy, czyli promieniowanie ultrafioletowe. Dlatego trzeba jeździć w okularach i to dobrych!
Okulary B-skin
04.02.2004
Jak powiedziałby dobry przedwojenny subiekt: „mamy tu coś bardzo akuratnego”. Dziecięcy strój kolarski wysokiej jakości , firmowany przez MERIDĘ.
Dziecięcy strój kolarski MERIDA
04.02.2004
United Merida Freeriders to team nieustraszonych Austriaków, dzięki którym raz na zawsze zmieniły się dirtowe rowery tajwańskiego giganta. Dzięki nim powstają nie tylko mrożące krew w żyłach filmy i zdjęcia, mają także wpływ na produkowane przez Meridę rowery. W porównaniu do poprzednich tego typu w Meridzie UMF poprawiono geometrię.
UMF w krótkim teście
04.02.2004
W testach bikeBoardu było już wiele rowerów ze stali, jeszcze więcej z aluminium, kilkanaście kompozytowych i jeden tytanowy. Do pełnej listy materiałów, z których można wykonać ramę rowerową brakuje tylko magnezu.
Test roweru MAGNESIUM ELITE
04.02.2004
Giyo to pompka teleskopowa, posiada dwie komory, lecz to użytkownik decyduje o tym, ile komór pracuje. W normalnym trybie pracy używane są dwie komory, dzięki czemu uzyskiwana jest duża wydajność tłoczonego powietrza.
TEST POMPKI
04.02.2004
Kilka lat ciężkiej pracy trenerów i samych zawodniczek zostało nagrodzone zdobyciem 1-go miejsca w Mistrzostwach Świata XC Country (Kaprun, Austria) przez Gunn-Ritę Dale a także 3-go miejsca przez Sabinę Spitz. Tegoroczny sezon także zapowiada się bardzo interesująco pozostały te same zawodniczki doszedł dodatkowo silny sponsor Volkswagen promujący swojego Multivana.
TEAM MERIDA MTB
04.02.2004
Merida zmienia swoją strategię marketingową, powoli jej marka wychodzi z cienia znanych i kultowych klientów i wprowadza na rynek nowatorskie rozwiązania. Wiele, opracowanych w jej biurach oryginalnych technologii produkcji ram, rezerwowanych byto dotychczas dla amerykańskich klientów Meridy. Pod swoją marką Merida sprzedawała rowery bardzo solidne i popularne, ale nie koniecznie wyrafinowane.
MERIDA XC MISSION ELITE
13.05.2008
MTB SILESIA trzeci rok z rzędu wybiera Meridę, Maxxis, DT Swiss oraz B-Skin
MTB SILESIA trzeci rok z rzędu wybiera Meridę, Maxxis, DT Swiss oraz B-Skin
13.05.2008
Tegoroczne starty zawodowej grupy kolarskiej Mróz Action Uniqa stoją pod marką MERIDA.
MRÓZ ACTION UNIQA na Merida Scultura Evo 909