AKTUALNOŚCI

22.05.2019
"Dynamicznie przyspiesza, natychmiast odpowiadając na każde mocniejsze nadepnięcie na pedały. A przy tym jest bardzo komfortowa, w zasadzie przelatuje przez fatalne asfalty i bruki" - pisze Małgorzata Pawlaczek z "Szosy" o Sculturze 4000 Juliet.
Scultura 4000 Juliet przetestowana. "Sama jeździ"
17.05.2019
Ivan Garcia Cortina wygrał 5. etap Tour of California. – Uwielbiam Kalifornię i zwycięstwo tutaj wiele dla mnie znaczy – mówi zawodnik Bahrain-Merida, dla którego była to pierwsza wygrana w zawodowej karierze.
Ivan Garcia Cortina wygrywa w Kalifornii! [video]
16.05.2019
Autokar grupy kolarskiej to istny świat na kołach. Komfort kolarzy stanowi w nim najwyższy priorytet. Global Cycling Network ze szczegółami przedstawia, co mieści w sobie autokar grupy Bahrain-Merida podczas Giro d’Italia. Zapraszamy na wycieczkę za kulisy!
Giro d’Italia: zajrzyj do środka autokaru Bahrain-Merida [video]
14.05.2019
Powodów, dla których warto kupić dziecku rower, jest wiele. Przedstawiamy 10 z nich, a także rowerowy dekalog rodzica i wskazówki dotyczące doboru roweru.
10 powodów, by kupić dziecku rower
11.05.2019
Vincenzo Nibali zajął 3. miejsce na 1. etapie Giro d'Italia 2019. Wymagającą 8-km trasę indywidualnej jazdy na czas ukończył ze stratą 23 sekund do zwycięzcy Primoza Roglica i 4 sekund do Simona Yatesa.
Giro d'Italia: dobry początek Nibalego [video]
11.05.2019
- Będę próbował wygrać Giro d’Italia po raz trzeci, ale nie będzie to łatwe zadanie. Giro będzie w tym roku prawdziwą bitwą, ale właśnie za to je uwielbiam - mówi Vincenzo Nibali. Lider Bahrain-Merida już dzisiaj rozpoczyna swoją batalię o różową koszulkę.
Nibali: "Giro to bitwa, chcę ją wygrać po raz trzeci". Zobacz trasę i zapowiedź wyścigu [video]
11.05.2019
– Gdyby nie ta akcja, to nie miałbym o czym marzyć – uśmiecha się Łukasz Job, uczestnik testów Meridy w Nowym Sączu. – Jak się depnie na pedały przy funkcji Boost, nie ma wtedy żadnej górki, teren staje się płaski – dopowiada Wojciech Berezowski, podobnie urzeczony mocą roweru elektrycznego.
Testy Meridy dają do myślenia. "Teren staje się płaski", "jest o czym marzyć"
08.05.2019
"To wysokiej jakości miejski e-bike do dojazdów do pracy. Ma wszystko, czego potrzebujesz, w zestawie". Tak podsumowuje Meridę eSpresso 500 EQ strona ebiketips.road.cc. Rower otrzymał 4 gwiazdki na 5 możliwych
Merida eSpresso: "wysokiej jakości miejski e-bike"
06.05.2019
Osoby, które regularnie ćwiczą, cieszą się dużo lepszym zdrowiem psychicznym niż nieaktywni fizycznie. Jedną z najkorzystniejszych pod tym względem aktywności jest jazda na rowerze. Tak wynika z badań przeprowadzonych z udziałem 1,2 mln osób przez Uniwersytet Yale.
Zdrowie psychiczne a rower - warto kręcić!
30.04.2019
Jan Tratnik z Bahrain-Merida wygrał prolog otwierający Tour de Romandie. Na krótkiej i trudnej technicznie trasie o sekundę wyprzedził Primoza Roglica i Toma Bohliego.
Prolog Tour de Romandie dla Bahrain-Merida [video]