AKTUALNOŚCI

12.12.2018
"Jeśli przemawia do Ciebie wszechstronność, Merida ma nowy model, który w tej półce cenowej trudno byłoby uczynić lepszym. Mission CX skradnie serca wielu osób!" - pisze Bikemag.hu, czołowy węgierski portal rowerowy.
Mission CX 600 przetestowany. "Skradnie wiele serc" [video]
10.12.2018
Reacto YC Edition i Scultura YC Edition to specjalne propozycje Meridy na sezon 2019. Skrót YC oznacza Your Choice – Twój Wybór. Sprowadza się on do wyboru między nowoczesnością i klasyką, a rowery te różnią się nie tylko wyjątkowym malowaniem.
Reacto czy Scultura? Wybór należy do Ciebie. Zobacz specjalne modele Your Choice
05.12.2018

"Jeśli szukasz dobrego i stosunkowo lekkiego roweru górskiego na wycieczki i jazdę w terenie, powinieneś rozejrzeć się za tym modelem" – pisze o Meridzie Big.Nine 500 Bikemag.hu, czołowy węgierski portal rowerowy.

Big.Nine 500: "szczęście początkującego"
04.12.2018
Rowery szosowe Merida będzie można wkrótce sprawdzić na hiszpańskich szosach. Możliwość taką daje Bike Atelier Camp, seria zgrupowań kolarskich, które od lutego do kwietnia odbędą się w Calpe i Alcudii na Majorce.
Przetestuj rowery Merida w Calpe i na Majorce!
03.12.2018
"Cichy rower elektryczny o dużym zasięgu i prosty w obsłudze. Brzmi dobrze!". Tak podsumowuje test napędu Shimano STePS E7000 w Meridzie eOne-Twenty magazyn "Bike".
Shimano STePS E7000 - nowe wspomaganie sprawdzone na trasie [video]
19.11.2018
- Po czym z doświadczenia wiem, że nie uda Ci się i nie wytrwasz w trenowaniu na rowerze? - pyta SzajBajk. Posłuchajcie, przed jakim podejściem przestrzega.
Jak nie zabierać się za trening kolarski? Poznaj 4 zwiastuny porażki [video]
16.11.2018
"Z lżejszą ramą, ulepszoną geometrią i większym komfortem to naprawdę lepszy rower niż wcześniej" - pisze bikerumor.com o karbonowym Mission CX, porównując go do modelu Cyclo Cross. Autora testu najbardziej zaskoczyła wszechstronność nowej przełajówki.
Karbonowy Mission CX w teście - wszechstronniejszy i lepszy od poprzednika [video]
15.11.2018
- Czeka Was wspaniała przygoda, czeka Was coś pięknego - mówi SzajBajk do wszystkich, którzy chcą rozpocząć treningi na rowerze. Poznajcie cztery proste rady, które mogą w tym pomóc. 
Jak trenować na rowerze? Poznaj 4 rady dla kompletnego amatora [video]
14.11.2018
- Silex będzie świetnym rowerem dla wszystkich szosowców. Jeśli trzymasz się MTB i chcesz wykonać krok w stronę szosy, też będzie to znakomity wybór - mówi Bruno Bobbink z bloga Fietsbenen.nl. Razem z kolegą sprawdził on Sileksa 7000 na wiele sposobów
Szosowe KOMy na Sileksie? Czemu nie?! [video]
13.11.2018
Jak wypada porównanie klasycznej i elektrycznej wersji One-Sixty? Która z nich jest szybsza na tym samym odcinku? Sprawdził to wielokrotny mistrz Hiszpanii w DH i Enduro, Toni Ferreiro.
One-Sixty vs eOne-Sixty - który szybszy? [video]