Rowery Merida - rowery, części, osprzęt, akcesoria rowerowe - producent i dystrybutor rowerów
Uniwersalny

AKTUALNOŚCI

19.01.2017
Gunn-Rita Dahle Flesjaa, najbardziej utytułowana zawodniczka w historii MTB, kontynuuje karierę wspólnie z Meridą,z którą jest związana od 2002 r. – Chcę się ścigać na najwyższym poziomie przez kolejne dwa lata i cieszę się, że wciąż mogę to robić z Meridą – mówi mistrzyni olimpijska i dziesięciokrotna mistrzyni świata, która będzie startować pod szyldem Team Merida Gunn-Rita. – Zależy mi na tym, by wygrywać wyścigi – podkreśla Norweżka przed swoim 23. sezonem w karierze.
Gunn-Rita nadal z Meridą!
18.01.2017
Legenda kolarstwa szosowego Joaquim Rodriguez i legenda MTB Jose Antonio Hermida wystartują wspólnie w Absa Cape Epic 2017, największym etapowym wyścigu MTB na świecie. – Mamy wysokie oczekiwania i jesteśmy bardzo zmotywowani – mówi Hermida, który pojedzie z Rodriguezem pod szyldem Merida Factory Racing Team.
Rodriguez i Hermida pojadą razem w Cape Epic! [video]
17.01.2017
Przedstawiamy relację zdjęciową z oficjalnej prezentacji grupy Bahrain-Merida, która odbyła się ostatnio w Bahrajnie. Poprzedziły ją treningi zawodników nowej ekipy oraz ich wspólna przejażdżka z grupą ponad 400 miejscowych kolarzy-amatorów. 
Prezentacja Bahrain-Merida - galeria zdjęć
13.01.2017
O swoich słynnych wąsach, 20 latach kariery, przyszłości MTB i nie tylko mówi Jose Antonio Hermida w wywiadzie dla BikeRadar, jednego z czołowych rowerowych portali świata. Wywiadowi z legendą MTB, mistrzem świata XC z 2010 r., towarzyszy video z jego przejażdżki z dziennikarzem.
Jose Antonio Hermida dla BikeRadar - wywiad i video z jazdy
10.01.2017
- Chcemy wygrywać największe wyścigi - mówi Vincenzo Nibali, lider nowej zawodowej grupy kolarskiej Bahrain-Merida. Ekipa zwycięzcy wszystkich trzech wielkich tourów zaprezentowała film, w którym przedstawia swoje początki, m.in. pierwsze zgrupowania i treningi, sprzęt, a także wypowiedzi kolarzy i kierownictwa grupy.
Początki grupy Bahrain-Merida - obejrzyj video