AKTUALNOŚCI

15.02.2018
"To najlepszy elektryczny monster truck na dwóch kołach, jaki możesz obecnie kupić" - czytamy o Meridzie eOneSixty 900E na BikeRadar. Także inne media rozpisują się o niej w superlatywach, a rower zdobył wiele cennych nagród. 
eOne-Sixty 900E - najczęściej nagradzany rower w historii Meridy [video]
14.02.2018
Sonny Colbrelli wygrał królewski etap Dubai Tour i zajął 3. miejsce w kl. generalnej wyścigu. Imponującym finiszem pod górę zapewnił pierwsze zwycięstwo grupy Bahrain-Merida w sezonie. 
Pierwsze zwycięstwo Bahrain-Merida w sezonie [video]
14.02.2018
Święto zakochanych skłania do miłosnych wyznań. Jak wydobyć z siebie właściwe słowa, kiedy pała się uczuciem także do roweru? Oto nasze propozycje.
Jak wyznać miłość? 10 rowerowych propozycji
13.02.2018
"Cross country to nie jest podziwianie widoków, ale zasuwanie" - mówi SzajBajk. Na co należy zwrócić uwagę, wybierając rower do XC? Oto 5 najważniejszych cech, które powinien mieć taki rower, zdaniem popularnego videoblogera.
Jak wybrać rower do MTB XC? 5 najważniejszych cech [video]
12.02.2018
Jose Anonio Hermida i Joaquim "Purito" Rodriguez ponownie wystartują w Absa Cape Epic, największym wyścigu etapowym MTB na świecie. Legendarni zawodnicy Meridy podnoszą poprzeczkę, tym razem będą się ścigać z najlepszymi w elicie. - Nasza taktyka jest jednak niezmienna: full gaz! - mówi Hermida. Na zawodników czeka w RPA 658-km trasa i 13 530 m przewyższenia.
Hermida i "Purito" Rodriguez wracają na Cape Epic. Będzie "full gaz!" [video]