AKTUALNOŚCI

24.05.2019
"Solidny wszechstronny rower ścieżkowy z dobrą specyfikacją". Tak ocenia Meridę One-Twenty 9. 600 off-road.cc, który chwali m.in. zawieszenie i geometrię One-Twenty. Rower otrzymał 4,5 gwiazdki na 5. "Jest przyjemnie zwinny na krętych ścieżkach, można się na nim poczuć pewnie w trudniejszym technicznie terenie".
One-Twenty 9.600 świetnie oceniony. "Zwinny na ścieżkach, pewny w trudniejszym terenie" [video]
23.05.2019
- Od wtorku rozpoczyna się nowe Giro, z wieloma podjazdami i wymagającymi etapami - powiedział Vincenzo Nibali. Kolarze wjeżdżają na Giro d'Italia w góry, w których lider Bahrain-Merida chce walczyć o zwycięstwo w całym wyścigu.
Vincenzo Nibali: "Giro dopiero się zaczyna". Czas na góry!
22.05.2019
- Zakochałem się w eOne-Twenty 600, to mój rower marzeń - mówi Rafał, który stracił dla niego głowę podczas testów Meridy w Bielsku Białej. Opory przed szybkością stracił z kolei Oskar, bijąc z pomocą klasycznego One-Twenty swoich 19 rekordów na Stravie.
Testy Meridy w Bielsku - przybyło zakochanych i rekordów na Stravie [video]
22.05.2019
"Dynamicznie przyspiesza, natychmiast odpowiadając na każde mocniejsze nadepnięcie na pedały. A przy tym jest bardzo komfortowa, w zasadzie przelatuje przez fatalne asfalty i bruki" - pisze Małgorzata Pawlaczek z "Szosy" o Sculturze 4000 Juliet.
Scultura 4000 Juliet przetestowana. "Sama jeździ"
17.05.2019
Ivan Garcia Cortina wygrał 5. etap Tour of California. – Uwielbiam Kalifornię i zwycięstwo tutaj wiele dla mnie znaczy – mówi zawodnik Bahrain-Merida, dla którego była to pierwsza wygrana w zawodowej karierze.
Ivan Garcia Cortina wygrywa w Kalifornii! [video]
16.05.2019
Autokar grupy kolarskiej to istny świat na kołach. Komfort kolarzy stanowi w nim najwyższy priorytet. Global Cycling Network ze szczegółami przedstawia, co mieści w sobie autokar grupy Bahrain-Merida podczas Giro d’Italia. Zapraszamy na wycieczkę za kulisy!
Giro d’Italia: zajrzyj do środka autokaru Bahrain-Merida [video]
14.05.2019
Powodów, dla których warto kupić dziecku rower, jest wiele. Przedstawiamy 10 z nich, a także rowerowy dekalog rodzica i wskazówki dotyczące doboru roweru.
10 powodów, by kupić dziecku rower
11.05.2019
Vincenzo Nibali zajął 3. miejsce na 1. etapie Giro d'Italia 2019. Wymagającą 8-km trasę indywidualnej jazdy na czas ukończył ze stratą 23 sekund do zwycięzcy Primoza Roglica i 4 sekund do Simona Yatesa.
Giro d'Italia: dobry początek Nibalego [video]
11.05.2019
- Będę próbował wygrać Giro d’Italia po raz trzeci, ale nie będzie to łatwe zadanie. Giro będzie w tym roku prawdziwą bitwą, ale właśnie za to je uwielbiam - mówi Vincenzo Nibali. Lider Bahrain-Merida już dzisiaj rozpoczyna swoją batalię o różową koszulkę.
Nibali: "Giro to bitwa, chcę ją wygrać po raz trzeci". Zobacz trasę i zapowiedź wyścigu [video]
11.05.2019
– Gdyby nie ta akcja, to nie miałbym o czym marzyć – uśmiecha się Łukasz Job, uczestnik testów Meridy w Nowym Sączu. – Jak się depnie na pedały przy funkcji Boost, nie ma wtedy żadnej górki, teren staje się płaski – dopowiada Wojciech Berezowski, podobnie urzeczony mocą roweru elektrycznego.
Testy Meridy dają do myślenia. "Teren staje się płaski", "jest o czym marzyć"