ROWERY DAMSKIE

Tylko rower idealnie dopasowany do własnych potrzeb zapewnia największą przyjemność z jazdy. Zasada ta obowiązuje także w świecie rowerów dla kobiet. Ikoną wśród takich modeli jest JULIET. To rower górski dostosowany geometrią do damskich potrzeb, dostępny m.in. z rozmiarem kół 27,5”. Aktywne kobiety mogą także docenić nasze modele turystyczne CROSSWAY oraz FREEWAY. Komfortową jazdę w mieście zapewnią rowery MERIDA CITYWAY i CLASSICWAY. Nie brakuje też bardziej zaawansowanych propozycji jak SCULTURA JULIET i SPEEDER JULIET. Wszechstronne rowery damskie pozwolą Ci cieszyć się jazdą na wiele sposobów.
hardtail
Zastosowanie: teren, miasto.
Juliet to dwukołowy partner idealnie dostosowany do kobiecych potrzeb. Ma geometrię i wiele elementów stworzonych z myślą o kobietach.
road race
Zastosowanie: szosa, bruk, płaskie trasy i najtrudniejsze podjazdy, ostre zjazdy, wyścigi.
Nasza lekka szosówka Scultura wiele razy udowodniła swoją jakość, prowadząc do zwycięstw w najważniejszych wyścigach świata. 
fitness
Zastosowanie: szosa, miasto, ucieczka z korków poza miejską dżunglę, treningi.
Speeder ma iście szosowe geny, które można wykorzystać na wiele sposobów. Jego geometria zapewnia komfortową i wyprostowaną pozycję, a rower świetnie nadaje się do ucieczki z korków czy podziwiania widoków za miastem.
trekking
Zastosowanie: szosa, miasto, bezdroża, drogi szutrowe, leśne ścieżki, wyprawy.
Crossway niezmiennie zachwyca swoją wszechstronnością. Dzięki zupełnie nowej ramie TFS w sezonie 2018 daje jeszcze więcej powodów do zachwytu. Niezależnie jednak od wersji, to rower na drogi i bezdroża, codzienne trasy i dłuższe wyprawy. Komfortowo pojedzie z Tobą wszędzie tam, gdzie zechcesz.
trekking
Zastosowanie: szosa, miasto, bezdroża, drogi szutrowe, leśne ścieżki, wyprawy.
Wszechstronność to najważniejsza cecha roweru Freeway. Dzięki bogatemu wyposażeniu zapewnia on wysoki komfort podczas wielodniowych wypraw, a także codziennych przejażdżek. Sprawdzona geometria ramy pozwala mu pokonywać długie dystanse, jednocześnie gwarantując szybkość, efektywność i wygodę.
city
Zastosowanie: szosa, miasto, ucieczka z korków, szuter.
Crossway Urban to szybsza wersja naszego znanego roweru, dostosowana do wielu współczesnych wymogów. Ma inny kształt rur i sztywny widelec, nie potrzebuje amortyzowanej sztycy czy regulowanego mostka, dzięki czemu jest od klasycznej wersji Crossway’a lżejsza i efektywniejsza. Świetnie nadaje się do miasta także dzięki systemowi zabezpieczenia koła przed szybkim i niepożądanym wyjęciem oraz dzięki dodatkowemu wyposażeniu.
city
Zastosowanie: miasto, bulwary, aleje, parki.
Naturalnym środowiskiem wielu z nas jest miasto. Z myślą o nim stworzyliśmy rowery, które pozwolą przemieszczać się nie tylko bezproblemowo i komfortowo, ale także z klasą. Zarówno modele Cityway, jak i Classicway są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach pod względem designu i bogatego wyposażenia.
lady
Każdy zasługuje na rower godny zaufania. Na to, by przyjemnie prowadził do celu. Z myślą o tym powstały rowery M-BIKE. Są one dostosowane do różnych potrzeb, ale mają jedną cechę wspólną. To dobrze rozumiana prostota. Proste i sprawdzone rozwiązania przekładają się na bezproblemowe użytkowanie. Niezależnie od tego, który M-BIKE wybierzesz.