ROWERY MIEJSKIE

Rowery miejskie MERIDA zapewniają bezproblemową i komfortową jazdę, a także cieszą oko. W drodze do pracy, czy też na popołudniowe spotkanie idealnie sprawdzą się nowe modele CROSSWAY URBAN. Dla fanów nieco bardziej klasycznego wyglądu przygotowaliśmy dopracowane w najdrobniejszych szczegółach pod względem designu i bogatego wyposażenia modele CLASSICWAY i CITYWAY.
 
city
Zastosowanie: szosa, miasto, ucieczka z korków, szuter.
Crossway Urban to szybsza wersja naszego znanego roweru, dostosowana do wielu współczesnych wymogów. Ma inny kształt rur i sztywny widelec, nie potrzebuje amortyzowanej sztycy czy regulowanego mostka, dzięki czemu jest od klasycznej wersji Crossway’a lżejsza i efektywniejsza. Świetnie nadaje się do miasta.
city
Zastosowanie: miasto, bulwary, aleje, parki.
Naturalnym środowiskiem wielu z nas jest miasto. Z myślą o nim stworzyliśmy rowery, które pozwolą przemieszczać się nie tylko bezproblemowo i komfortowo, ale także z klasą. Zarówno modele Cityway, jak i Classicway są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach pod względem designu i bogatego wyposażenia.
city
Zastosowanie: miasto, bulwary, aleje, parki. 
Miejski rower M-BIKE oferuje to, co istotne wśród ulic, bulwarów, skwerów i parków. Można nim jechać wygodnie i bezproblemowo. Z bagażnikiem, błotnikami, oświetleniem i pełną osłoną łańcucha zapewnia odpowiednie wsparcie w mieście, pomaga w nim też łatwy w obsłudze napęd. Całości dopełnia elegancki design, który nie kryje przeznaczenia CITY.