ROWERY ELEKTRYCZNE

Trudno wymyślić rower na nowo. Można jednak wymyślić coś, co bezpowrotnie zmieni dwukołowy świat i ułatwi życie wielu rowerzystów. Czymś takim jest elektryczne wspomaganie w rowerze. Dzięki niemu żadna wycieczka nie będzie zbyt długa, żadna góra zbyt wysoka, żaden korek zbyt trudny do ominięcia. Nie trzeba już być w życiowej formie, by przeżyć przygodę życia albo po prostu czerpać z niego więcej niż dotychczas. Rowery elektryczne Merida wywołują uśmiech na twarzy niezależnie od dwukołowych preferencji ich posiadacza. Pomagamy w tym, zapewniając modele dostosowane do różnych potrzeb. Od wielokrotnie nagradzanego i gotowego na ostre zjazdy eONE-SIXTY, przez ścieżkowego eONE-TWENTY, wszechstronne eBIG.NINE/BIG.SEVEN, aż po eBIG.TOUR do bardziej rekreacyjnych zastosowań.
full suspension
Zastosowanie: góry, ścieżki, długie wypady w teren.
Jeśli lubisz długie i urozmaicone przejażdżki, podczas których nie brakuje wymagających podjazdów i szybkich zjazdów, eOne-Twenty to idealny partner dla Ciebie.Zapewnia wielką moc, którą pomagają wykorzystać szerokie opony, cechujące się znakomitą przyczepnością. Nowoczesna geometria ramy z krótkimi dolnymi rurami tylnego widelca daje maksymalną zwinność roweru.
full suspension
Zastosowanie: wysokie góry, ostre zjazdy, enduro. 
Idealne połączenie cenionego silnika Shimano STEPS E8000 i nowoczesnej geometrii ramy klasycznej wersji roweru sprawiło, że eOne-Sixty to jeden z najczęściej nagradzanych rowerów w historii Meridy. Pełnokrwiste enduro z dowozem na szczyt.
hardtail
Zastosowanie: góry, trudne technicznie trasy, miasto, bezdroża, drogi szutrowe, leśne ścieżki.
Nasz utytułowany hardtail również w elektrycznej odsłonie jest z natury szybki. Żwawo radzi sobie nie tylko w terenie, a jego gotowość do codziennych dojazdów do pracy zwiększa możliwość montażu błotników czy bagażnika.
hardtail
Zastosowanie: góry, trudne technicznie trasy, miasto, bezdroża, drogi szutrowe, leśne ścieżki. 
Geometria eBig.Seven odpowiada prostym zasadom. Jest tak sportowa jak to tylko możliwe i tak komfortowa jak trzeba. Rano dojeżdżasz rowerem do pracy, a po niej lubisz wjechać w teren? Żaden problem!
hardtail
Zastosowanie: miasto, bezdroża, drogi szutrowe, leśne ścieżki, wyprawy, łatwy teren. 
Nasz eBig.Tour to bardzo wszechstronny rower, który sprawdzi się zarówno w mieście, jak i w łatwiejszym terenie. W zależności od rozmiaru ramy, jest dostępny z kołami 29” bądź 27,5”. Krótka rura podsiodłowa oznacza niski przekrok, a długa główka ramy w połączeniu z krótszą górną rurą zapewniają komfortową pozycję. W sam raz na dłuższe trasy i wyprawy, do których łatwo można przystosować rower.