CHARAKTERYSTYKA MODELI

eONE-TWENTY – e-pickie dni w siodle

eONE-TWENTY
e-pickie dni w siodle

Jeśli lubisz długie i urozmaicone przejażdżki, podczas których nie brakuje wymagających podjazdów i szybkich zjazdów, eONE-TWENTY to idealny partner dla Ciebie. Wyposażony w silnik Shimano STEPS E8000 i baterię o pojemności 500 Wh, eONE-TWENTY daje wielką moc, którą pomagają wykorzystać opony 650B+ zapewniające znakomitą przyczepność. Nowoczesna geometria ramy z krótkimi dolnymi rurami tylnego widelca oznacza maksymalną zwinność roweru.
REGULOWANA SZTYCA

Epickie przygody wymagają niezwykle wszechstronnego roweru, który będzie gotowy na wszystko. Regulowana sztyca jest w nim niezbędna, żeby przyjąć odpowiednią pozycję do ataku po niezapomniane przeżycia. Nie trzeba dodawać, że jej przewody zdalnego sterowania są w eONE-TWENTY idealnie prowadzone dzięki systemowi Smart Entry.

SMART ENTRY

Nasz system pozwala zablokować wewnętrznie prowadzone przewody pod odpowiednim napięciem. Dzięki temu nie musisz się obawiać żadnych niepokojących dźwięków, gdy trasa stanie się wyboista.

TECHNOLOGIA BOOST

Standard piast Boost o szerokości 110 mm z przodu i 148 mm z tyłu. W porównaniu do tradycyjnych piast, zapewnia on dodatkowe 10 mm z przodu i 6 mm z tyłu. Uzyskany dzięki temu bardziej płaski kąt szprych zwiększa sztywność boczną i wzmacnia koła. Dodatkowo cel ten wspiera w eONETWENTY sztywna oś. Rozwiązanie to pozwala także zastosować krótkie dolne rury tylnego trójkąta, które dają zwinność i dobrze współgrają z wielką przyczepnością kół B+.

 
METRYCZNY DAMPER/ MOCOWANIE TRUNNION

Projekt krótszego metrycznego dampera ze zwiększonym skokiem dał naszym projektantom większą swobodę w tworzeniu ramy. Dzięki rozwiązaniom dotyczącym łożysk, damper wytrzymuje także większe siły nacisku i ma lepszą żywotność. W połączeniu z łożyskami górnego mocowania trunnion uzyskano również większą czułość zawieszenia, którego praca może być idealnie dostosowana do potrzeb.

ZRÓWNOWAŻONA GEOMETRIA

Dzięki zaledwie 439-mm dolnym rurom tylnego trójkąta eONE-TWENTY ma prowadzenie zapewniające świetną zabawę na trasie. Długi zasięg roweru, krótki mostek i szeroka kierownica oznaczają wielką kontrolę w najtrudniejszych sytuacjach.

650B+

Kapitalna trakcja – zarówno pod górę, jak i w dół. Nieważne, czy zmagasz się z trudnym technicznie podjazdem czy mkniesz szybki zjazdem – eONE-TWENTY w każdych warunkach wykorzysta zalety opon plus w rozmiarze 2,8”.