AKTUALNOŚCI

20.08.2018
– To moja kolejna koszulka mistrzowska, a cieszy tak samo jak pierwsza – mówi Dariusz Batek z CST 7R MTB Teamu, który w sobotę w Wiśle obronił tytuł mistrza Polski w maratonie MTB.
Dariusz Batek obronił tytuł mistrza Polski!
16.08.2018
- Szanse są równe, a ja pojadę tylko z jedną myślą, nastawieniem i celem - mówi Dariusz Batek z CST 7R MTB Teamu. Już 18 sierpnia w Wiśle będzie bronił tytułu mistrza Polski w maratonie MTB.
Dariusz Batek chce obronić tytuł mistrza Polski
11.08.2018
– Ludzie byli niesamowici i dali mi solidny, pozytywny kop do dalszej pracy – powiedział SzajBajk po niedawnych testach Meridy w Mrągowie. Wiele osób wzięło w nich udział ze względu na niego, a także dla maszyn, które sprawdzili podczas weekendu z mistrzostwami Polski MTB XC.
Testy Meridy z SzajBajkiem - Mrągowo pełne uśmiechu
20.07.2018
Vincenzo Nibali musiał wycofać się z dalszej jazdy w Tour de France. Na królewskim etapie wyścigu z metą na Alpe d'Huez został przewrócony przez kibiców bądź policyjny motocykl. Późniejsze prześwietlenie wykazało u niego złamanie kręgu piersiowego. Mimo to ukończył etap ze stratą zaledwie 13 sekund do zwycięzcy.
Nibali wycofał się z Tour de France. Ze złamanym kręgiem finiszował w czołówce [video]
17.07.2018
– Porozmawiam, doradzę, przejadę się z Wami. Po prostu będę do Waszej dyspozycji - mówi SzajBajk, który weźmie udział w najbliższych testach Meridy. Odbędą się one w weekend 21-22 lipca podczas mistrzostw Polski MTB XCO/XCR w Mrągowie. Popularny videobloger będzie dostępny pierwszego dnia testów.
Przetestuj Meridę z SzajBajkiem na mistrzostwach Polski
17.07.2018
– Długo i ciężko pracowałam na to 30. zwycięstwo, co czyni je jeszcze słodszym – mówi Gunn-Rita Dahle Flesjaa. 45-letnia Norweżka w niedzielę w Andorze poprawiła swój rekord wszech czasów w liczbie zwycięstw w Pucharze Świata MTB XC. To jej kolejny świetny wynik w tym sezonie. Wcześniej sięgnęła po mistrzostwo Europy w maratonie MTB.
30. zwycięstwo Gunn-Rity w Pucharze Świata! [video]
12.07.2018
"Możesz nie schodzić z kanapy, idąc na rower" – tytułuje test One-Twenty 9. 600 mtb-xc.pl. "Wrażenia z zjazdy są tutaj najważniejsze, a te są na bardzo wysokim poziomie" – czytamy.
One-Twenty 9. 600 - "jak na kanapie" [video]
10.07.2018
– Reacto KOM stworzono specjalnie dla mnie na Tour de France. Jest lekkie, idealne na długie podjazdy, przy zachowaniu świetnych aerodynamicznych osiągów – mówi Vincenzo Nibali o swoim nowym rowerze. Jak odchudzono go o 400 gramów?
Zobacz Reacto KOM, rower Nibalego na Tour de France
10.07.2018
"Cała kompozycja jest spójna i sprawdzi się na amatorskich wyścigach na południu Polski" - pisze "bikeBoard" o Sculturze 5000. Magazyn chwali ją m.in. za wysoki komfort i napęd, nazywa kozicą o łagodnym usposobieniu i przyznaje 4,8 punktu ogólnej oceny.
Scultura 5000 - "prawdziwa kozica"
09.07.2018
Dwa dni, dwa zwycięstwa. Tak grupa Bahrain-Merida rozpoczęła Wyścig dookoła Austrii. W sobotę pierwszy etap wyścigu wygrał Matej Mohoric, drugi był jego kolega Giovanni Visconti. Następnego dnia Mohoric pomógł wygrać Viscontiemu. 
Bahrain-Merida rządzi w Austrii